Yılmaz Vural’dan Fenerbahçe açıklaması! “Oturur Konuşuruz”

Ersun Yanal’ın görevden ayrılmasının ardından teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe’de Akhisarspor’un teknik direktörü olan Yılmaz Vural’ın gündeme geldiği iddia edildi.

SPOR 14.04.2020, 15:20 Sema Topbaş
Yılmaz Vural’dan Fenerbahçe açıklaması! “Oturur Konuşuruz”

Ersun Yanal’ın görevden ayrılmasının ardından teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe’de Akhisarspor’un teknik direktörü olan Yılmaz Vural’ın gündeme geldiği iddia edildi. Ersun Yanal’ın görevden ayrılmasının ardından teknik arayışlarını sürdüren Fenerbahçe ince eleyip sık dokumaya devam ediyor. Korona virüsü sebebiyle lig ertelense de gelecek sezon planlamasını yapmaya çalışan Fenerbahçe’de sürpriz bir isim ortaya atıldı. Sarı lacivertlilerin Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural ile ilgilendiği iddia edildi.

1.5 Aylık Antreman Programı Yaptık

Asist Analiz’in E Spor programına konuk olan Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural, 20 Mart’tan bu yana tesislerde olduğunu ve herkesin koordineli bir şekilde çalıştığını söyledi. 28 kişilik bir grup kurduklarını ve 4 hocanın bununla ilgilendiğini belirten Yılmaz Vural, 1.5 aylık antreman programı yaptıklarını belirtti. İşler iyi giderse Bilim Kurulu izniyle 5 Haziran’da lige başlayacaklarını belirten Vural, antreman programının iyi uygulanması halinde futbolcuların yüzde 30-40 civarında bir kayıpla geri dönebileceklerini söyledi.

Fenerbahçe İddialarına Yanıt Verdi

banner32
Teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe için adı ortaya atılan Yılmaz Vural bu konu hakkında da önemli açıklamalarda bulundu. Kendisinin şuanda Akhisarspor camiasında görevli olduğunu ve bu konuda ne söylerse camiasını acıtacağını söyleyen Vural, Fenerbahçe’nin böyle bir talebi olursa oturulup konuşulabileceğini ifade etti. kendisine görev verilmesi halinde ise kim ne yaptıysa bir kat daha fazlasını yapabileceğini ifade etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@