Yoğun bakımda tedavi gören efsane kaleci Rüştü’nün son durumu! Eşi bilgi verdi

Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından hastanede tedavi altına alınan efsane kaleci Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

SPOR 02.04.2020, 13:21 Sinem Ramazanoğlu
Yoğun bakımda tedavi gören efsane kaleci Rüştü’nün son durumu! Eşi bilgi verdi

Milli Takım’ın efsane kalecisi olarak bilinen Rüştü Reçber, koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından hastanede tedavi altına alındı. Yoğun bakımda tedavisi süren efsane kalecinin eşi Işıl Reçber, eşinin sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. 

Eşi, sağlık durumu hakkında konuştu

banner32
Tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgınının, ülkemize de sıçramasının ardından hızlı bir şekilde yayıldığı görülüyor. Futbol dünyasında da birçok isimde görülen koronavirüs, son olarak eski kaleci Rüştü Reçber’de görüldüğü açıklandı. Yoğun bakımda tedavisinin devam ettiği belirtilen efsane kalecinin eşi Işıl Reçber, eşi Rüştü Reçber’in sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Işıl Reçber, "Rüştü, şu an yoğun bakımda ve tedavisi devam ediyor. Ateşi kontrol altına alındı. Gelişmeler iyi yönde. Hastalık çok ani gelişti. Virüs doğrudan akciğerlere inmiş. Nefes darlığı çektiği için doktorlar tarafından hemen müdahale edildi. Hâlâ yoğun bakımda. Tedavisine devam ediliyor" şeklinde konulaşarak efsane kalecinin sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu.

Rüştü Reçber kimdir

Rüştü Reçber 10 Mayıs 1973 tarihinde dünyaya Antalya’nın Korkuteli ilçesinin Küçükköy’ünde dünyaya geldi. Milli futbolcu Rüştü Reçber kaleci mevkiinde görev yapmış, 2003 yılında dünyanın en iyi 3. kalecisi olarak seçilmiştir. Rüştü Reçber, Türk ve dünya futbol tarihinin en iyi kalecileri arasında yer alıyor. 1995'te aşk yaşamaya başlayan Rüştü Reçber, Işıl Reçber çifti, 1997'de nikah masasına oturmuş çiftin, Tuvana ve Mehmet Burak adlarında iki çocuğu olmuştur.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@