Cuma , Haziran 22 2018

Süper Lig’deki O Maçta 27 Bin Çiğköfte Dürümü Dağıtılacak


Spor Toto Süper Lig’in 13. haftası çok farklı bir müsabakaya sahip olacak. Ligin 13. haftasında oynanacak olan Evkur Yeni Malatyaspor-Beşiktaş mücadelesinde ev sahibi takımın forma sponsoru tüm taraftarlara çiğköfte dürüm dağıtacak. İşte detaylar…

Spor Toto Süper Lig’in 13. Haftası çok farklı bir müsabakaya sahne olacak! Spor Toto Süper Lig’in 13. Haftasında Evkur Yeni Malatyaspor evinde Beşiktaş’ı ağırlayacak. Mücadele öncesinde ise taraftarlara büyük bir sürpriz yapılacağı açıklandı ve o sürprizi ise Evkur Yeni Malatyaspor’un forma sponsoru Battalbey’den geldi. 

27 BİN ÇİĞKÖFTE DÜRÜM DAĞITILACAK

Evkur Yeni Malatyaspor’un sponsoru olan Battalbey Çiğköfte’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak, yarın Malatya’da oynanacak olan müsabakada taraftarlara bir sürpriz yapacaklarını ve tam 27 bin 44 adet çiğköfte dürümün dağıtılacağını açıkladı. Evkur Yeni Malatyaspor ile başarılı bir gidişat içerisinde olduklarını dile getiren Aybak, “TFF 1’inci Lig’den Süper Lig’e çıktık. Bu bizim için ayrı bir gurur vesilesi” ifadelerini kullandı. 

Beşiktaş ile oynanacak müsabakada 27 bin 44 adet çiğköfte dürüm dağıtmalarındaki amacın stadın tamamen dolması olduğunu da söyleyen Aybak,  “Amacımız hem stadın kapasitesini tamamen doldurmak hem de taraftar desteğini ciddi bir şekilde arkamıza almaktır. Büyük bir takıma karşı oynayacağız. Taraftar-yönetim ve taraftar-takım arasındaki dostluğu daha da pekiştirmek istiyoruz” ifadelerine yer verdi.  
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir