Pazartesi , Haziran 25 2018

Survivor Başlamadan Rekabet Başladı! Merve Aydın Büyük Konuştu: Bu Sene Daha Çok Kazanmak İstiyorum


TV8 ekranlarının sevilen programı Survivor bu sene All Star ile izleyenlerinin karşısına geçecek. Bu sene yayınlanacak olan Survivor All Star yarışmasına katılacak olan Merve Aydın’ın yarışmaya oldukça konsantre olduğu ve henüz yarışma başlamadan rekabetin içinde girdiği görüldü.

TV8 ekranlarında yayınlanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Survivor bu yıl bomba gibi geliyor. Her sene farklı bir formatla izleyici karşısına çıkan Acun Ilıcalı bu sene Survivor’da yarışmış olan efsane isimleri bir araya toplayacak ve Survivor All Starda yarıştıracak. Daha yarışma başlamadan yarışmanın atmosferine giren Merve Aydın, bu sene daha hırslı olduğunu ve daha fazla kazanmak istediğini açıkladı.

YARIŞMAYA ODAKLANDI

Daha önce de Survivor’ın ünlüler kadrosunda yer alan ve hırsıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Merve Aydın, bu sene yayınlanacak olan Survivor All Star yarışmasında da yer alan isimler arasında olacak. Merve Aydın’ın henüz yarışma başlamadan adaya odaklandığı ve yarışmayı bu sene daha fazla kazanmak istediğini belirtti.

ACUN ILICALI AÇIKLAMIŞTI

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Survivor All Star’ın merakla beklenen kadrosundan birkaç ismi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla açıklamıştı. Ilıcalı, All Star’da ünlüler takımında Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Merve Aydın’ın yer alacağını duyurmuştu. Yarışmanın tutkunu olanlar ise All Star’da yarışacak olan diğer ünlü isimlere ve gönüllüler takımında kimlerin yer alacağına odaklandı.

Haber Kaynağı : Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir