Pazar , Temmuz 22 2018

Survivor Yarışmacısı Nagihan Karadere Eleştiriler Karşısında Çılgına Döndü


Survivor 2018 yarışmasında başarılı performansı ile dikkat çeken ve finale kalmayı başaran Nagihan Karadere, sosyal medya hesabından yarışma öncesi sakatlanan bacağının fotoğrafını çekerek kendisini eleştirenlere yanıt verdi.

Survivor 2018 yarışmasında Kıbrıs finaline SMS oyları son şampiyonluğu Adem Kılıççı ya kaptıran başarılı yarışmacı Nagihan Karadere, yarışmasının ardından kendisi hakkında yapılan eleştirilere sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi.

“SURVIVOR BİTTİ, PİS İFTİRALARINIZ BİTMEDİ”

Instagram hesabından Moran bacağının fotoğrafını paylaşan ve kendisine yöneltilen eleştiriler hakkında suç çok sert çıkan Nagihan Karadere, bacağının 3 Şubat’taki halinin Bu şekilde olduğunu fark oraya çıkmadan iki üç gün önce çekilmiş fotoğraf olduğunu söyledi. Hiç öylesine ciddiye bir kopma olduğunu söyleyen Nagihan Karadere kortizon tedavisi sonucunda da ciddi kilo aldığını Bu nedenle bırakın koşmayı yürüyemeyecek halde olduğunu söyledi. Survivor’ın en başında sakatlanarak büyük bir selam verdiğini söyleyen Nagihan Karadere bütün olumsuzluklara rağmen dik durmaya çalıştığını ve bu bacaklı oynamanın çok zor olduğunu dile getirdi.  bacağının bu durumda olmasına rağmen hiçbir rakibinden korkmadığını söyleyen Nagihan Karadere, Eğer korkmuş olsaydı all-star takımda kalacağını ve orada keyfine bakacağını dile getirdi. Kendisinin cesareti olduğu için karşı takıma geçtiğini söyleyen Karadere Bu sakatlara Alman bütün rakipleri ile baş ettiğini kendisinde de bu yüreğin olduğunu dile getirdi.

FİNALDE ŞAMPİYONLUĞU KAPTIRMIŞTI

Nagihan Karadere Survivor 2018 yarışmasında finale kadar yükselmiş ancak finalde şampiyonluğu Adem Kılıççı’ya kaptırmıştı.

About admin

Check Also

Tutuklanan Ünlü Şarkıcının Telefonundan Terörist Karayılan ile Fotoğrafları Çıktı

Edirne’ye HDP nin seçim çalışmaları için gelen ve burada tutuklanan Hozan Cane adı ile bilinen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir