Cuma , Haziran 22 2018

Taksim'deki Korkunç Olayın Görüntüleri Ortaya Çıktı! Sapık Kadını Omuzlayıp İnşaata Götürüyor!


Taksim’de geçtiğimiz aylarda yaşanan korkunç cinsel saldırı olayına ilişkin görüntüler mahkemede ortaya çıktı. Saldırının mağduru kadının mahkemede verdiği ifadeler ise kan dondurdu. 

Geçtiğimiz aylarda İstanbul’un göbeği Taksim’de yaşanan korkunç olaya dair görüntüler davanın başlaması ile ortaya çıktı. Davanın ilk duruşmasına mağdur genç kadın avukatı ile birlikte katıldı. Genç kadın mahkemede, o gece kendisine 3 kişinin cinsel saldırıda bulunduğunu, birinin adını bildiğini ancak yüzünü hatırlamadığını söyledi. Saldırganın o gece kadını bir eşya gibi omuzlayıp, yanındaki arkadaşına tekme ve bıçakla saldırdığı anlara dair görüntüler ise dava dosyasına girdi. 

EĞLENCEDEN ÇIKMIŞ EVİNE GİDİYORDU
Korkunç olay, Taksim’in en kalabalık yerlerinden birinde meydana geldi. F.H.E isimli kadın, arkadaşı ile birlikte Taksim’de Balo Sokak’tan, Tarlabaşı Bulvarı’na doğru yürüyordu. Bu sırada alkolün etkisi ile kendinden geçen kadına yaklaşan bir kişi kadını omuzlayıp yakın arkadaşı E.Y.’yi ise tekmeleyerek bıçakladı. Daha sonra genç kadını bir inşaata götüren zanlı, burada cinsel saldırıda bulundu. 

DAVANIN İLK DURUŞMASI GÖRÜLDÜ
Olay, Taksim, Balo Sokak’ta 21 Ocak günü sabah 07.30’da meydana gelmişti. Bir kadın arkadaşı ile eğlenceden dönen 21 yaşındaki F.H.E yere düşmüş, bu sırada da bir adam kendisini omuzuna alarak tepki gösteren arkadaşını da bıçaklayarak bir inşaata götürüp cinsel saldırıda bulunmuştu. İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’nde davanın ilk duruşması görüldü. Mağdur F.E.H, bugüne kadar hiç konuşulmayan ve dava dosyasında da olmayan bir ismi daha gündeme getirdi. F.E.H, o gün kendisine 3 kişinin cinsel saldırıda bulunduğunu, birinin isminin Rıdvan olduğunu bildiğini, ancak yüzünü hatırlamadığını söyledi. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir