Cuma , Haziran 22 2018

Tatil Bitti Dönüş Çilesi Başladı! Tekirdağ'da Araç Kuyruğu 50 Kilometreyi Geçti!


Bayram tatili için İstanbul dışına çıkanlar geri dönmeye başladı. Tekirdağ’a tatil için gidenler dönüş yolunda 50 kilometreyi aşan araç kuyrukları oluşturdu. Trafik neredeyse dururken, tatil dönüşü çile oldu. 

Bayram tatili için Tekirdağ’ı tercih eden vatandaşların dönüş yoluna geçmesi ile birlikte Tekirdağ-İstanbul karayolunda yaklaşık 50 kilometreyi aşan araç kuyrukları oluştu. 

TRAFİK TAMAMEN DURDU
Geliş yolu bomboş kalırken, Tekirdağ’dan İstanbul’a gidiş yolu ise tamamen kapandı. Yolda trafik kazaları da meydana geldi. İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik polisi ekipleri yollarda önlemler alarak denetimler yaptı. Gece geç saatlere kadar trafik yoğunluğu devam etti. 

SÜRÜCÜLER TRAFİĞE İSYAN ETTİ
Bir sürücü, bayram tatili için Gökçeada’da olduğunu ve dönüş yolunda zorluk çektiğini belirterek “Bayram için tatile gitmiştim. Buranın trafiği İstanbul trafiğinden bir farkı yok şu anda çok anımsatıyor” ifadelerini kullandı. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir