Cumartesi , Ağustos 4 2018

Tekirdağ’da İğrenç Olay! Eski Eniştesinin Tacizine Uğrayan Kız Çocuğu Üzerine Bir De Annesinden Dayak Yedi


Tekirdağ’ın Ergene İlçesi’nde eski eniştesinin evde tacizine uğrayan 17 yaşındaki bir genç kız, daha sonra ise eniştesine karşı koyduğu için iddiaya göre annesinden demir çubukla dayak yedi. İşte detaylar…

Tekirdağ’ın Ergene İlçesi’nde bağlı olan Ulaş Mahallesi’nde oturmakta olan C.K isimli 17 yaşındaki bir genç kız, çalıştığı fabrikadan çıktıktan sonra eve geldi ve evde ablasının boşanmış olduğu eski eniştesi Coşkun Ş.’nin evde olduğunu gördü. Evde ise annesi ve eniştesi ile birlikte akşam yemeği yiyen C.K isimli genç kız, daha sonra ise odasına geçti ve eniştesi de onun yanına gidip genç kıza odasında bir anda cinsel tacizde bulunmaya başladı. C.K ise odadan zor bir şekilde de olsa kaçtı ve kendisini tuvalete kapatarak Jandarma’yı aradı.

TACİZCİ ENİŞTE TUTUKLANDI

Alınan ihbar sonrasında ise hemen olay yerine gelen Jandarma ekipleri C.K’nın annesi H.K’yı ve kendisine tacizde bulunan eski eniştesi Coşkun Ş.’yi gözaltına aldı. C.K ise karakolda verdiği ifadesinde eniştesinin kendisine tacizde bulunduğunu ve elinden kurtulup tuvalette Jandarma’yı aradığını belirtti ve eniştesinden şikayetçi oldu. Ayrıca da daha öncede eniştesinin kendisini taciz ettiğini söyleyen C.K, karşı koyduğunda annesinin kendisini demir çubukla dövdüğünü söyledi.

Karakolda işlemlerinin tamamlanmasının ardından ise Coşkun Ş., çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, anne H.K ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir