Cuma , Haziran 22 2018

Tekirdağ’da Lise Önünde 2 Öğrenci Bıçaklandı


Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi’nde işten çıkarılmasına sebep olduklarını düşündüğü iki kişi ile lise önünde karşılaşan 16 yaşındaki E.C.T öğrencilerle tartıştı ve sonra da ikisini bıçakladı. İşte detaylar…

Tekirdağ’da şok olay! Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi’nde ki Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nin önünde akıl almaz bir olay meydana geldi! Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi’nde bir restoranda çalışmakta olan ve 16 yaşında olan E.C.T, kendisinin şikayet edilmesinden dolayı işine son verildi. O ise işine son verilmesine sebep olan şikayeti yapanların E.A.A ve A.B.S’nin olduğu iddiası ile Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nin önüne gitti.

İKİ ÖĞRENCİYİ OKULUN ÖNÜNDE BIÇAKLADI

Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nin önünde ise 17 yaşındaki E.A.A ve A.B.S ile karşılaşan E.C.T, bu iki öğrenci ile tartıştı ve tartışma sonrasında ise yanındaki bıçak ile ikisini de bıçakladı ve sonra da kaçtı. Olayı görenler ise hemen polise ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri iki öğrenciyi hemen ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırdı ve öğrenciler tedavi altına alındı. Durumlarının ise iyi olduğu belirtildi. Polis ekipleri ise iki öğrenciyi bıçaklayan E.C.T’yi kısa sürede yakaladı ve gözaltına aldı. olayla ilgili ise soruşturma başlatıldı.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir