Salı , Temmuz 17 2018

Tekirdağ’da Skandal Görüntüler! Hem Öğretmen Hem De Öğrenciler Hakkında Soruşturma Açıldı


Tekirdağ’a bağlı olan Çorlu İlçesi’nde bir lisede ders anlatmaya çalışan öğretmen, öğrencileri yüzünden zor anlar yaşadı. Öğretmenin ders anlattığı sırada ayağa kalkan öğrencilerden birisi, öğretmene el şakası yapıp kıyafetiyle alay etti. İşte detaylar…

Tekirdağ’a bağlı bulunan Çorlu İlçesi’ne tam anlamıyla skandal bir olay meydana geldi! Tekirdağ’a bağlı bulunan Çorlu İlçesi’nde ki Ahievran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğretmenlik yapan bir şahıs, her zaman olduğu dersi olan sınıfa girdi ve ders anlatmaya başladı. Ancak öğretmenin ders anlattığı sırada ise öğrenciler tam anlamıyla rezalet görüntülere imza attılar. Öğretmenin ders anlattığı sırada yağa kalkıp yanına giden bir öğrenci önce öğretmeninin kıyafeti ile alay etti ve daha sonra da öğretmenini kucaklamaya çalıştı. Bu da yetmezmiş gibi öğretmeninin kulağına el şakası yaptı.

ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLER HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Öğrencinin öğretmenine yapmış olduğu bu skandal hareketleri ise o sırada sınıftaki diğer öğrencilerden bazıları cep telefonlarına kaydetti ve ardından da sosyal medyada paylaştı. Sosyal medyada büyük tepki çeken görüntüler sonrasında ise olaya ilişkin soruşturma başlatıldı.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, olayla ilgili olarak 3 öğrencinin adının geçtiğini söyledi. Olayın incelenmesi için pazartesi günü okula müfettişlerin gideceğini belirten Kılıç, öğrenciler hakkında ve olayı idareye bildirmediği gerekçesi ile öğretmen hakkında soruşturma başlatıldığını da dile getirdi.

 

 

About

Check Also

Ak Parti’den Son Dakika Bedelli Askerlik Açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Merakla beklenen bedelli askerlik konusunda son dakika açıklaması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir