Tüm Turkcell abonelerine bayramda TV+ açık olacak

Turkcell tüm abonelerini sevindirecek müjdeyi verdi. Yaklaşan Kurban Bayramında abonelerine bazı hediyeler dağıtmak için hazırlıklar yapan Turkcell yönetimi, abonelerine bayram süresince TV+ üyeliği verecek.

TEKNOLOJİ 27.07.2020, 18:02 Şener Koştu
Tüm Turkcell abonelerine bayramda TV+ açık olacak

Turkcell yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre TV+ bayram süresince tüm aboneler için açık olacak. Turkcell TV+ Kurban Bayramı'nı aboneleriyle kutlayacak. Herkesin ilgisini çeken filmler, 'Bayram Özel' kategorisinde izleyicilerle buluşacak. Ayrıca premium kategorisinde yer alan kanallar ve yapımlar, 30 Temmuz ile 03 Ağustos tarihleri arasında tüm Turkcell abonelerine açık olacak. 

Keyifli Bir Bayram İçin TV+

banner32
Ülkemizdeki dijital televizyon platformlarından olan TV+ bayramı abonelerinin keyifli geçirmesi için 'Bayram Özel' film kategorisini kullanıcıları için hazırladı. TV+ 7'den 77'ye herkes için eğlenceli, yerli ve yabancı yapımların yer aldığı özel kategoriyi 30 Temmuz - 3 Ağustos tarihleri arasında abonelerinin hizmetine sunacak. TV+ bayram özel kategorisinde Kara Bela, Şansımı Seveyim, Ölümlü Dünya, Rampage, Kardeşim Benim, Fantastik Canavarlar ve Yok Artık gibi popüler filmler izleyiciyle buluşacak. Yine çocukların büyük bir keyif alarak izlediği Madagaskar, Tom ve Jerry, Scooby-Doo ve Hotel Transilvanya gibi çizgi filmler TV+ ile çocuklarla buluşacak.    

Sporseverler Unutulmadı

TV+ dünyadaki en büyük basketbol yıldızlarının mücadele ettiği NBA ve hız tutkunları için ayrı bir yeri olan Formula 1 yarışlarını da bayram süresince sporseverlerle buluşturacak. Ayrıca özel film ve dizi kategorileri, tarih, doğal yaşam, çeşitli coğrafyalardaki yaşam şartları, sporcu biyogrofileri ve birçok belgesel bayram süresince TV+'nın '+90' kategorisi ile izleyicilerle buluşacak. Da Vinci kanalındaki Dahilerin Peşinde, Dudak Uçuklatan Buluşlar, Kaptan Pin'le Uzay Yolculuğu, Gastroblast ve Süpergüçlerin Arkasındaki Bilim gibi çocukların ve yetişkinlerin sevdiği yapımlar TV+'da olacak. TV+'nın abonelerine en büyük müjdesi ise Spides ve Stumptown ile Fox Crime'ın Godfather of Harlem dizisi gibi yapımlar olacak.   

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@