WhatsApp iPhone kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınladı

WhatsApp iPhone kullanıcıları için uzun zamandan beri beklenen yeni güncelleme yayınladı. Yayınlanan güncelleme ile birlikte sohbet ekranından görünümü değişirken aynı zamanda görsel değişiklikler de dikkat çekti.

TEKNOLOJİ 26.11.2019, 20:22 26.11.2019, 20:19 Kübra Kozbay
WhatsApp iPhone kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınladı

Kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak adına sık sık yeni güncellemeler yayınlayan WhatsApp iPhone kullanıcıları için yeni bir güncellemeyi daha yayına aldı. IPhone kullanıcıları yeni güncellemenin ardından mesajlar içinde daha hızlı şekilde tarama yapabiliyor. Aynı zamanda güncelleme ile birlikte VoiceOver modunu kullananlar Braille klavyesiyle doğrudan mesaj gönderebiliyor. Aynı zamanda WhatsApp'ta iPhone kullanıcıları için çağrı bekletme desteği de geldi.

Aynı anda iki çağrıyı görebilecekler

IPhone üzerinden Whatsapp kullanan kullanıcılar bundan sonra bir telefon görüşmesi yaparken başka bir çağrı gelmesi durumunda onu da ekranda görebilecek ve isterlerse bu çağrıyı bekletme moduna alabilecek ya da kabul edebilecek. Aynı zamanda WhatsApp tarafından yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte iPhone kullanıcıları için yeni gizlilik ayarlarında geldi. Bundan sonra kullanıcılar WhatsApp grubuna kendilerini kimlerin ekleyebileceğini seçebilecek.

Gruplarda gizlilik ayarı geldi

WhatsApp üzerinden gruplara kendilerini kimlerin etkileyebileceğini belirlemek isteyen kullanıcılar Ayarlar / Hesap / Gizlilik/ Gruplar adımlarını takip ettikten sonra burada karşılarına çıkan “Herkes”, “Kişilerim” ve “Şunlar Hariç Kişilerim”  seçeneklerinden birini seçerek grup ayarları yapabilecek. Grup yöneticileri kullanıcıları bu gruplara eklenemeyelere özel olarak gruplara davet gönderebilecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@