Pazar , Haziran 24 2018

Televizyon Programlarına Bile Çıkan Sahte Profesör Gözaltına Alındı


Televizyon programlarına çıkan, on binden fazla beyin ameliyatı yaptığı iddia edilen, ancak lise mezunu olduğu ortaya çıkan sahte profesör Cüneyt Turan İstanbul’da gözaltına alındı.

Çevresinde kendini Beyin Sinir ve omurilik cerrahi olarak tanıtan Cüneyt Turan İstanbul Mali Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. Cüneyt Turan’ın birçok televizyon programına katıldığı aynı zamanda 10 binden fazla Beyin ameliyatı yaptığı iddia edilmişti.  Gülhane Tıp Akademisi mezunu olduğunu iddia eden sahte profesörün olduğu anlaşıldı.

ON BİNİN ÜZERİND BAŞARILI BEYİN TÜMÖRÜ AMELİYATI YAPTIĞI İDDİA EDİLDİ

Sosyal medyada kendisini Almanya Hamburg Üniversitesi Tıp Fakültesinde 1985-86 yılları arasında beyin tümörleri üzerine İhtisas yapmış olarak gösteren,  bu şekilde ABD’de bir ihtisasının olduğunu söyleyen sahte profesör, ayrıca her yerde kendisini on bin ameliyatı başarılı şekilde yapmış olarak da anlattı. Cüneyt Turan, şimdiye kadar hiç bir hastasının hayatını kaybetmediğini de iddia ederken aslında üniversite mezunu olmadığı sadece liseden mezun olduğu belirlendi.

TELEVİZYON PROGRAMLARINA BİLE KONUK OLDU

Kendisini çok iyi bir profesör olarak gösteren Cüneyt Turan, çok sayıda ulusal televizyon kanalına konuk olmuştu. Burada sağlıkla ilgili açıklamalar yapan Turan, her zaman profesör olduğu konusunda ve yönünde açıklamalarda bulunmuştu. Cüneyt Turan’ın aynı zamanda üniversitelere konuşmacı olarak çağrıldığı ve bu çağrılara olumlu yanıt vererek öğrencilere cerrahi üzerine seminerler verdiği ortaya çıktı. Sahte profesör bugün İstanbul’da gözaltına alındı.

 

About admin

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir