Cumartesi , Ağustos 4 2018

TEM’de Kamyonla TIR Çarpıştı! 1 Yaralı


İzmit’te TEM otoyolu üzerinde seyir halinde olan bir kamyon, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi üzerine önündeki TIR’a çarptı. Kazada ise kamyon şoförü ağır yaralandı. İşte detaylar…

İzmit’te TEM otoyolu üzerinde bir kamyon, TIR’a arkadan çarptı ve meydana gelen kazada kamyon şoförü ağır yaralandı.

İzmit’te TEM otoyolu üzerinde Ankara yönünde 41 D 6847 plakalı kamyonu ile ilerlemekte olan Abdullah E., bir anda henüz bilinmeyen bir sebeple direksiyon hakimiyetini kaybedince önünde aynı şeritte ilerlemekte olan 19 SL 606 plakalı TIR’a arkasından çarptı. Abdullah E. ise TIR’a hızlı çarptığı için kamyonun kafa kısmı büyük zarar gördü Abdullah E. kamyonun içinde sıkıştı.

UZUN UĞRAŞLAR SONUCUNDA KURTARILDI

İzmit’te TEM otoyolu üzerinde kullandığı kamyonu ile TIR’a arkadan çarpan ve kamyonun içerisinde sıkışan Abdullah E.’yi kaza sonrasında diğer sürücüler kurtarmak için yoğun uğraş verdi ve hemen kurtarma ekipleri ile sağlık ekiplerine kazanın haberi verildi. Alınan ihbarın ardından da kısa sürede olay yerine intikal eden ekipler hemen olaya müdahale etmeye başladı.

Kurtarma ekipleri kamyonda sıkışan Abdullah E.’yi uzun uğraşlar sonucunda çıkartırken, polis ekipleri ise trafiğin akışını kontrollü bir şekilde sağladı. Daha sonra ise kamyondan çıkartılan Abdullah E., ağır yaralı olarak ambulans ile hastaneye götürdü ve tedavisine başlandı. Kazayla ilgili olarak da soruşturma başlatıldı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir