Cumartesi , Ağustos 4 2018

TFF'den Flaş Lucescu Kararı… Gidiyor mu?


Riva’ya giden Mircea Lucescu’nun günlük rutin çalışma için gittiği ve yöneticilerle geleceğe yönelik planlar yaptıkları bildirildi. Arnavutluk ile yapılan özel müsabakadan 3-2 mağlup ayrılan A Milli Takımın, teknik direktör Mircea Lucescu ile yola devam edeceği öğrenildi. 
    

Romanya ile deplasmanda oynanan özel karşılaşmadan 2-0 mağlup ayrılan A Milli Futbol Takımı, Antalya’da Arnavutluk ile oynadığı özel karşılaşmadan da 3-2 mağlubiyetle ayrılınca eleştiri okları teknik direktör Mircea Lucescu’ya döndü. ‘İstifa edecek misiniz?’ sorusuna maruz kalan Mircea Lucescu, ‘Hayır’ yanıtını verirken Türkiye Futbol Federasyonu da Rumen teknik adam Mircea Lucescu ile yola devam kararı aldı. 

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, 72 yaşında olan Rumen teknik adama tam destek vererek yolların ayrılması gibi bir düşüncenin olmadığını söyledi. Gün içerisinde Riva’ya giden teknik adamın rutin günlük çalışma için gittiği ve yöneticilerle geleceğe yönelik planlar yaptığı belirtildi.     

Rumen teknik adamla 6 maça çıkan A Milli Futbol Takımı, 4 karşılaşmada mağlup olurken 1 karşılaşmadan galibiyet, 1 karşılaşmadan da beraberlikle ayrıldı.   

A Milli Futbol Takımının, Rumen teknik adamla çıktığı 6 karşılaşmada aldığı sonuçlar ise şöyle;

Ukrayna – Türkiye : 2-0

Türkiye – Hırvatistan : 1-0

Türkiye – İzlanda : 0-3

Finlandiya – Türkiye : 2-2 

Romanya – Türkiye : 2-0

Türkiye – Arnavutluk : 2-3

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir