Cumartesi , Ağustos 4 2018

Tokat’ta Yürek Yakan Olay! 3 Çocuk Yanan Evde Can Verdi


Tokat’ın Niksar İlçesi’nde bir evde çıkan yangın yürekleri de yaktı! Evin içinde bulunan 3 ve 5 yaşlarında iki çocuk ve 6 aylık bir bebek de alevlerin arasında feci şekilde can verdi. İşte detaylar…

Tokat’ın Niksar İlçesi’nde büyük bir facia yaşandı! Tokat’ın Niksar İlçesi’ne bağlı bulunan Büyükyurt Köyü’nde ki Irmak Mahallesi’nde oturan Yılmaz ve Gülşen Şahin çiftinin 3 ve 5 yaşlarındaki iki çocuğu ve 6 aylık bebeği de evdeyken sobadan kaynaklandığı düşünülen yangın çıktı. Alt katı ahır olan ve tek katlı olan ahşap evde çıkan yangın bir anda daha da büyüdü ve ev komple alev almaya başladı. evde yangın çıktığını gören köylüler ise hemen itfaiyeye haber verdiler ve yangına itfaiye gelene kadar kendi imkanlarıyla müdahalede bulundular.

3 ÇOCUK EVİN İÇİNDE CAN VERDİ

Ahşap evin alev alıp yangının daha da büyüdüğü sırada itfaiye ekipleri köye geldi ve hemen yanan evin söndürülmesi için müdahaleye başladılar. Bölgede ise Jandarma ekipleri güvenlik önlemi aldı. Yanan ev uzun süren çalışmaların sonucunda söndürülürken, evin içerisinde bulunan 3 çocuğun ise feci şekilde can verdiği tespit edildi.

Ahşap evin içerisinde alevlerin arasında kurtulamayarak can veren 3 çocuğun cesedi savcının incelemesinin ardından hastane morguna götürülürken, çocukların anne ve babası ile yakınları sinir krizi geçirdi. Olayla ilgili ise soruşturma başladığı öğrenildi.  

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir