Cuma , Ağustos 3 2018

Trabzon’da 3 Yaşındaki Çocuğun Boğazında Gazlı Bez Unutuldu


Trabzon’da 3 yaşındaki Beria Su Kolcu’nun Ailesi, çocuklarının geçirdiği Bademcik operasyonunu sırasında boğazında 15 santimetre uzunluğunda Sargı bezi Unutulduğunu iddia ederek ameliyatı gerçekleştiren doktor hakkında suç duyurusunda bulundu. Ailenin şikayeti üzerine doktor ile ilgili soruşturma başlatılırken,  anne Büşra Kolcu operasyonda ihmal olduğunu iddia ederek Çocuğun psikolojisinin bozulduğunu ve beyaz önlük giyen herkesten korktuğunu dile getirdi.

Trabzon’da Bademcik operasyonu geçiren 3 yaşındaki Beria Su Kolcu’nun ailesi,  çocuğun boğazında 15 santimetre uzunluğunda Sargı bezi unutulduğu iddiası ile suç duyurusunda bulundu. Şikâyetin ardından operasyonu gerçekleştiren doktor hakkında soruşturma başlatıldı.

“BEYAZ ÖNLÜK GİYEN HERKESTEN KORKUYOR”

Küçük çocuğun annesi Büşra Kolcu,  doktorun ameliyatta ihmali olduğunu iddia ederek çocuğunun psikolojisinin bozulduğunu ve ameliyatın ardından beyaz önlük yani herkesten korkmaya başladığını söyledi.  Beria Su Kolcu’nun 4 Haziran tarihinde Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’nde tedavi altına alındı Ve ‘Pfapa’ hastalığına tanısıyla bademcik ameliyatı kararı verildiği öğrenildi.

YÜZÜNDE MORLUKLAR OLUŞTU

İddiaya göre operasyonun ardından hastaneden taburcu olan ve evine dönen 3 yaşındaki küçük çocuğun yüzünde morluklar oluşmaya ve nefes almakta güçlük çekmeye başladı. Bunun üzerine küçük çocuğa evde ilk müdahaleyi babası Burak Kolcu, yaptı. Kızının boğazında beyaz bir cisim olduğunu fark eden baba,  elini çocuğun boğazına sokarak cismi çıkardı. Küçük çocuk boğazındaki cismin çıkarılması ile Kendine gelirken baba ise cismin gazlı bezi olduğunu anlayınca büyük şaşkınlık yaşadı.

About admin

Check Also

İmitasyon Takılar Alerji Yapabilir

Kullandığımız takılar nedeniyle derimizde bir kaşınma ya da cildinizde bir döküntü oluyorsa bunun nedeni nikel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir