Pazartesi , Temmuz 16 2018

Trabzon’da Burak Yılmaz Depremi! Ayrılık Açıklaması Yaptı


Trabzonsporlu Burak Yılmaz’dan flaş açıklamalar! Milli futbolcu düzenlediği basın toplantısında çok ciddi teklifler aldığını belirtti ve ayrılık sinyali verdi. Ayrıca her şeyin önümüzdeki günlerde netleşeceğini belirtti. İşte detaylar…

Trabzonspor’da sıcak gelişmeler yaşanıyor! Ligin ilk devresine kadar etkili bir performans gösteren ve attığı goller ile kalitesini bir kez daha ispatlayan Burak Yılmaz, Antalya’da yaptıkları kampta bir basın toplantısı düzenledi ve basın toplantısında çok çarpıcı ifadeler kullandı. Öncelikle sakatlığı hakkında açıklamalarda bulunan Burak Yılmaz, ciddi bir sakatlık atlattığını ve çapraz bağlarının kopmamasının büyük bir şans olduğunu dile getirdi. Atiker Konyaspor maçı ile de sahalara geri döneceğini belirtti. 

AYRILIK AÇIKLAMASI YAPTI 

Sakatlık açıklamasının ardından ise Burak Yılmaz kimsenin beklemediği cümleler kullandı ve Trabzonspor’dan ayrılabileceğinin sinyalini verdi. Trabzonspor’a gitmek için gelmediğini fakat kendisine gelen çok fazla ciddi tekliflerin bulunduğunu dile getiren Burak Yılmaz, her şeyin önümüzdeki günlerde belli olacağını söyledi ve “Şuanda teklifler aldığım doğru ama ayrılma gibi bir şey şuan için yok. Ama önümüzdeki günler ne gösterir bilmiyorum. Transferin oluşması için bazı şeylerin oturması gerekiyor. Ya da burada kalmam için bazı şeylerin oturması gerekiyor. Ama şu anda bir şey yok. Teklif gelmesi durumunda gitme ihtimali her zaman vardır. Kulüple örtüşmeyen şeylerde gitme ihtimali vardır ve bende çok ciddi transfer teklifi aldım. Ama Trabzonspor’a gitmek için gelmedim” ifadelerini kullandı.

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir