Çarşamba , Temmuz 18 2018

Trabzon’da Sınıf Öğretmeni Öğrencisini Taciz Etti


Trabzon’un Tonya İlçesinde ki ilkokulda okuyan 9 yaşındaki kız öğrenci, 55 yaşında olan sınıf öğretmeninin tacizine uğradığı iddia edildi. Sınıf öğretmeni ise olay sonrası tutuklanırken, diğer öğrencilerin velileri okula gelip olaya tepki gösterdi.

Trabzon’da son derece korkunç bir olay yaşandı! Trabzon’un Tonya İlçesi’nde ki Şehit Ayhan Güner İlkokulu’nda sınıf öğretmenliği yapmakta olan 55 yaşındaki M.B’nin 9 yaşındaki öğrencisine cinsel tacizde bulunduğu iddiası ile meslektaşı tarafından okul idaresine şikayet edildi. Okul idaresi ise ilk önce konu üzerinde bir soruşturma yaptı ve ardından ise olayı polis ekiplerine bildirdiler. Olayın polise intikal etmesinin ardından ise ekipler psikoloğun da eşlik etmesiyle öğrencilerin ifadelerine başvurdu. M.B ise gözaltına alındı.

ÖĞRENCİ VELİLERİNDEN BÜYÜK TEPKİ

32 yılık sınıf öğretmeni olan M.B gözaltına alınmasının ardından verdiği ifadesinde suçlamaları kabul etmezken, çıkarıldığı mahkemede ise tutuklandı ve cezaevine yollandı. M.B’nin öğrencisine cinsel tacizde bulunması iddiası ile tutuklandığını duyan öğrenci velileri ise hemen okula geldi ve yaşanılan olaya tepkilerini gösterdiler.

Okulun bahçesinde toplanan öğrenci velileri konu hakkında bilgilendirilse de güçlükle sakinleştirildiler. Toplanan grup adına ise bir açıklama yapan Bekir Uzunoğlu, M.B’nin en ağır şekilde cezalandırılmasını istediklerini belirtti ve olayın en ince detayına kadar araştırılıp üzerine gidilmesi gerektiğini belirtti. Yaşadıkları bölgede bu tarz olayları yaşatmayacaklarını da belirten Uzunoğlu, olayın yakın takipçisi olacaklarını da belirtti.   

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Villasına Giren Polisler 127 Kamerayı Görünce Şok Oldu

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik İstanbul merkezli 5 ilde düzenlenen operasyonlarda önemli gelişmeler yaşanmaya devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir