Cumartesi , Ağustos 4 2018

Trabzonsporlu Burak Yılmaz Kaza Yaptı


Trabzonspor’un Milli futbolcusu Burak Yılmaz, sabaha karşı saat 05:00 civarında İstanbul Sarıyer’de feci bir kaza geçirdi. Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu Milli futbolcunun içinde bulunduğu otomobil taklalar atarak park halindeki bir araca çarptı ve bu şekilde durabildi. Burak Yılmaz’ın ise sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. 

Trabzonspor’un Milli futbolcusu Burak Yılmaz, bugün sabaha karşı saat 05:00 civarında İstanbul Sarıyer’de lüks otomobili ile ilerlerken otomobili kullanan şahsın henüz bilinmeyen bir sebepten ötürü direksiyon hakimiyetini kaybetmesinden dolayı otomobil yolun karşısına geçti ve taklalar attı. Taklalar atan lüks otomobil ise park halindeki bir cipe çarptı ve bu şekilde durabildi. 

SELÇUK İNAN’LA OLCAN ADIN GELİP ALDI

Kaza sonrasında ise Burak Yılmaz olay yerinden ayrılırken, kaza yerine gelen polis ekipleri ve kurtarma ekipleri otomobilin şoförünü bulamadı. O sırada ise bir görgü tanığı olay yerine Selçuk İnan ile Olcan Adın’ın geldiğini ve Burak Yılmaz’ı aldığını söyledi. 

Kazayı gördüğünü iddia eden Ahmet Güler, “Araç buradan geldi. Baktım araba takla atarak bariyerleri aştı. Cipe çarptı, ters döndü. İçindekinin Burak olduğunu da bilmiyordum. Koştum zaten kapıyı açtım çıktı. Ambulans ister misiniz ? diye sordum. ‘Yok’ dedi. Burak Yılmaz’dı. Daha sonra siyah bir minibüs geldi. Galiba Selçuk İnanla, Olcan Adın da geldiler. Burak’ı aldılar, götürdüler. Durumu iyiydi. Herhangi bir şeyi yoktu. Selçuk İnanla birlikte bindi, minibüse gitti. Ben o sırada karşı yoldaydım” ifadelerini kullandı. 

Trabzonspor kulübü ise bir açıklama yaptı ve Burak Yılmaz’ın kaza yaptığını doğruladı ve yıldız futbolcunun sağlık durumunun iyi olduğu da belirtildi. 
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir