Pazartesi , Temmuz 16 2018

TÜBİTAK Bilim Dergilerinde Abonelik İndirimi Yapıldı


Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunun (TÜBİTAK) Bilim ve Teknik dergisinin abonelik fiyatlarında indirime gidildi. Abonelik fiyatlarında yapılan indirimlerle birlikte Bilim ve Teknik Dergisinin yıllık abone fiyatı 84 liradan 60 liraya indirildi. Ayrıca Bilim Çocuk ve Meraklı Minik Dergilerinin yıllık abone fiyatları da 72 liradan 50 liraya indirildi. 
    

TÜBİTAK tarafından yapılan açıklamada ise 15 yaş ve üzeri olan Bilim ve Teknik, 7-12 yaş arası olan Bilim Çocuk ve 3-7 yaş arası olan Meraklı Minik dergilerinin abonelik fiyatlarında bilim ve teknoloji kültürü oluşturulmasında öncü olunması, her yaş grubundan insanın bilimle tanıştırılması, bilim ve teknoloji alanında meydana gelen yenilikleri ve gelişmeleri anlaşılır bir dille okuyucuyla buluşturmak için indirime gidildi. Yarım asırdır yayımlanarak okuyucuyla buluşan popüler bilim dergileri, 2018 yılına daha düşük abonelik fiyatları ve ücretsiz kargo hizmeti ile giriyor. 
    

Amaç, Çocukların Okuması
    

2018 yılı içerisinde Bilim ve Teknik dergisi için perakende satış fiyatı 7 TL, Bilim Çocuk ve Meraklı Minik dergileri için perakende satış fiyatı 6 TL olarak belirlendi. Abonelikte ise kampanya fiyatları Bilim ve Teknik dergisinde yıllık 60 TL, Bilim Çocuk ve Meraklı Minik dergilerinde ise yıllık abonelik fiyatı 50 TL olarak belirlendi. İkili ve üçlü şekilde abone olunabilen kampanyada iki derginin yıllık abone fiyatı 90 TL, üç derginin yıllık abone fiyatı 130 TL oldu. TÜBİTAK popüler bilim dergilerinin kampanyalı abonelik fiyatlarından istifade ederek abone olmak isteyenler, www.tubitakdegileri.com.tr adresinden bilgi edinebilirler.   
 

About

Check Also

Instagram Hikayelerine Hangi Özellik Geliyor?

Kendini sürekli yenileyen Instagram, uygulamaya ekleyeceği yeni bir özelliğin hazırlığı içerisinde. Bu yeni özellik ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir