Pazartesi , Temmuz 16 2018

Tudor’dan Galatasaray’a Şok Sözler! “O Gün Gönderildiğimi Anladım”


Galatasaray’ın eski teknik direktörü Igor Tudor, sarı kırmızılı takım hakkında açıklamalarda bulundu ve kurduğu takımın şampiyon olacağına inandığını dile getirdi. Ayrıca Tudor, Galatasaray’dan gönderilmesiyle ilgili flaş bir açıklama yaptı. İşte detaylar…

Galatasaray’da teknik direktörlük görevini yürüttüğü sırada oynattığı oyun ve aldığı kararlardan dolayı eleştirilen ve tepkilere maruz kalan Igor Tudor, görevine son verildikten sonra ülkesine dönmüştü. Derbi maç içinse Türkiye’ye gelen Tudor, derbiyi ve Başakşehir-Beşiktaş maçını izledikten sonra bir televizyon programına konuk oldu ve burada önemli açıklamalarda bulundu. Son haftalarda oynanacak olan mücadelelerin şampiyonu belirleyeceğin belirten Tudor, sarı kırmızılı takımı hala daha kendi takımı gibi gördüğünü söyledi ve Galatasaray’ın şampiyon olmasını istediğini belirtti. Ayrıca da Galatasaray’ın geçen yıla göre çok daha iyi olduğunu söyledi. 

O GÜN GÖNDERİLDİĞİMİ ANLADIM

Galatasaray’a devre arasında geldiğini ve devre arasında bir takıma gitmenin çok zor olduğunu belirten Tudor, ilk geldiğinde sarı kırmızılı takımın bitik bir halde olduğunu ve bunu yönetime de söylediğini belirtti. Bu yüzden de tüm planlarını yeni sezon için kurduklarını ve ardından da bu kadroyu kurduklarını söyledi. Bunun yanı sıra Başakşehir maçından sonra taraftarların Florya’ya gelip tepki göstermelerinin organize edilmiş gibi olduğunu söyledi ve ertesi gün her yerde Fatih Terim resmi gördüğünü söyledi. O zaman gönderildiğini anladığını belirten Tudor, “ Başakşehir yenilgisinden sonra her şey organize edilmiş gibiydi. Bana karşı bir şeyler söyleyip, Fatih Terim’i istiyorlardı. Ertesi gün Florya’da her yerde Fatih Terim’in fotoğrafını gördüm.  O gün ben Galatasaray’dan gönderileceğimi anladım. Başka bir şey söylemek istemiyorum.” dedi.
 

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir