Pazartesi , Haziran 25 2018

Tudor’un Akıbeti Belli Oldu! Toplantı Sonrası Fatih Terim Açıklaması Yapıldı


Galatasaray’da bugün Yönetim Kurulu toplandı ve takımdaki son gelişmelerle Tudor’un geleceği görüşüldü. Toplantı sonrasında ise Galatasaray Başkanı Dursun Özbek önemli açıklamalar yaptı. İşte detaylar…

Galatasaray’da bugün Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı! Son haftalarda takımın oynadığı futbol ve kaybedilen puanlarında görüşüldüğü toplantıda, teknik direktör Igor Tudor’un geleceği konuşuldu ve Fatih Terim konusu da gündeme geldi. Toplantının sona ermesinin ardından ise Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Özbek, “Olağan bir toplantı yaptık. Son maçlarda takımımızın gösterdiği performans ve yapılması gerekenleri tartıştık. Hataların tekrarlanmaması ve performansın daha iyi duruma gelmesi için yapılacakları istişare ettik.” ifadelerini kullandı.  

FATİH TERİM’LE GÖRÜŞMEDİK

Futbol takımı hakkında da açıklamalarda bulunan Dursun Özbek, Fatih Terim ile bir görüşme yapmadıklarını tekrarladı ve takımın başında Tudor’un devam edeceğini açıkladı. Özbek, “Herhangi bir değişiklik olmayacak. Yola aynen devam edeceğiz. Bu tür durumlarda sil baştan her şeyi yapmak ve hoca değiştirmek doğru değil. Sayın Fatih Terim’le görüşmedik. Böyle bir arayış içinde de değiliz. Zaten o da bunu yalanladı. Evet, bazı maçlarda hatalar yapıldı ama teknik kadro da bu hataları düzeltecek ve şampiyonluk yolunda devam edeceğiz.” dedi.

Alınan kötü sonuçlardan dolayı ders çıkaracaklarını söyleyen Dursun Özbek, gerekeni yaptıklarını belirtti ve “Ben size şu kadarını söyleyeyim, bizi üzen, taraftarımızı üzen sonuçlar oldu. Ama herkes şunu bilmeli ki, çok iyi performans gösterdiğimiz bir dönem var. Burada en önemlisi ders çıkarmak. Hem teknik kadro olarak, hem de Galatasaray camiası olarak bu dersi çıkaracağız. Hiçbir Galatasaraylının tereddütü olmasın, gereken yapılıyor” diyerek sözlerini noktaladı.” dedi.
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir