Pazar , Haziran 24 2018

Türk Boksör Günlerdir Aranıyordu, Ormanlık Alanda Cesedi Bulundu!


Türk boksör Tunahan Keser, Almanya’nın Hamburg kentinde 23 Haziran günü ortadan kaybolmuştu. Genç boksörün cesedi ormanlık alanda bulundu. 

22 yaşındaki Türk boksör Tunahan Keser’in cesedinin A7 karayolu üzerindeki Holmmoor yakınlarındaki ormanlık alanda bir kamyon şoförü tarafından bulunduğu öğrenildi. Baba Keser’in de oğlunun cesedini teşhis ettiği gelen bilgiler arasında yer aldı. 

23 HAZİRAN’DA RİNGE ÇIKACAKTI
23 Haziran’da Hamburg’ta ringe çıkacak olan Tunahan Keser, maçın iptal edilmesinin ardından ortadan kayboldu. Aynı gece 00.30 sıralarında Tunahan’ın antrenörü ve aynı zamanda da eski Avrupa Şampiyonu 37 yaşındaki Khoren Gevor kimliği belirsiz bir kişi tarafından bacağından vuruldu. Tunahan Keser bu saldırıdan 17 saat sonra Kollau Caddesi’ndeki iş yerinden çıktı ve bir daha da kendisinden haber alınamadı. Hamburg polisi tarafından yapılan açıklamada Keser’in en son saat 17.30’da görüldüğü belirtildi. 

BİR İZE RASTLANMADI
Tunahan Keser’in otomobilini de caddede bıraktığı belirlenirken, polisler yaptıkları incelemede herhangi bir iz bulamadı. Henüz antrenörü Khoren Gevor’e yapılan silahlı saldırı da aydınlatılamazken, Tunahan’ın kaybolması olayında da net bir bulgu yok. 

 

About

Check Also

Suriye Operasyonuna NATO'dan Tam Destek Mesajı

ABD, İngiltere ve Fransa tarafından Suriye’de bazı hedeflere yönelik düzenlenen operasyondan sonra NATO’nun karar organı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir