Pazartesi , Haziran 25 2018

Türkiye’nin En Kritik Hakimlerinden Birisiydi! Trafik Kazasında Feci Şekilde Can Verdi


Türkiye’nin en kritik hakimlerinden bir tanesi olan ve Sivas davası, Neşter Operasyonu davası ve Hizbullah ana davası gibi konulara bakan Mehmet Orhan Karadeniz, Alanya’da motor çarpması sonucunda hayatını kaybetti. İşte detaylar…

Antalya’nın Alanya İlçesi’nde dün akşam saat 20:00 civarında feci bir kaza yaşandı! Alanya İlçesi’nde ki Atatürk Caddesi üzerinde M.B isimli şahsın kullanmakta olduğu motosiklet ile karşıdan karşıya geçmekte olan Türkiye’nin en kritik hakimlerinden bir tanesi olan Mehmet Orhan Karadeniz’e çarptı. Motosikletin oldukça hızlı olmasından dolayı Karadeniz, metrelerce ileriye savruldu. Feci kazayı görenler ise hemen Karadeniz’in yardımına koşarken, bölgeye sağlık ekipleri çağrıldı. 

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Alınan ihbar sonrasında ise kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri hemen yaralıların ilk müdahalesini yaptı ve ardından da yaralılar ambulanslar ile Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alındı. Motosiklet sürücüsü E.B’nin durumunun hafif olduğu öğrenilirken, Mehmet Orhan Karadeniz ise tedavi gördüğü yoğun bakımda tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

TÜRKİYE’NİN KRİTİK HAKİMLERİNDEN BİR TANESİYDİ

Türkiye’nin en kritik hakimlerinden bir tanesi olan Mehmet Orhan Karadeniz, 2008 yılında görevinden emekliye ayrılmıştı. Görev yaptığı yıllarda Sivas davası, Hizbullah ana davası, Akın Birdal davası, Çankırı Valisi’ne suikast davası, Umut davası (Uğur Mumcu, Bahriye Üçok, Ahmet Taner Kışlalı, Muammer Aksoy cinayetleri), Danıştay saldırısı, Fethullah Gülen davası ve  eski DEP milletvekillerinin yargılandığı davaya bakmıştı.   
 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir