Salı , Temmuz 17 2018

TV Dizilerinde Verilen Mesajlar


Hak Batıl mücadelesinde Batılın temsil ettiği Siyonizm, son zamanlarda Beyaz Perde ve TV dizileri üzerinden Gençlerimizi İfsad etmeye çalışıyor. Tüm dizilerin konuları hemen hemen aynı nitelikte. İşledikleri konularda tek bir amaçları var, sınırsız ve kuralsız herkes aynı hayata sahip olacak. Ahlâk ilkeleri yok, edep zaten yok, anladığımız kadarı ile herkesin lüks ve şatafatlı hayat yaşamasını isteyen Dünya Siyonizmi bir şeyi hesaba katmaya unutmuş olmalı. 
Yüzyıllardır kurdukları Gizli Dünya Düzeni ile 7 milyar insanı 5 bin ailenin kölesi haline getirdiler. Zaten  biliyoruz ki sizin kurduğunuz sistem çöktüğü anda o konuya bahis tuttuğunuz TV Dizilerindeki lüks ve şatafatlı hayata isteyen herkes kavuşabilecek. 
Siyonizm, özellikle gençleri sihirli pencereleri aracılığı ile zehirleyerek, onları kendi kurdukları sistemde köleleştirmek istiyor. Geliştirdikleri her türlü sihirli silahlarıyla tek bir amaçları var, insanlığı sapkın ve sapık yapmak. İnsanoğlunun düşünmesine fırsat vermemek. TV ler hangi gruba ait olursa olsun konu ve İçerikleri tamamen aynı. İster islami kesim diye nitelendirdigimiz Tv kanalları olsun, ister sosyalist groplara ait TV kanaları olsun, isterse de liberal gruplara ait TV kanalları olsun hiçbir şey farketmiyor, hemen hemen hepsi dizilerde ağız birliği etmişcesine aynı konuları işlemektedeler. Tüm kanallar aynı konuyu aynı zamanlarda işleyen senaryoları aynı anda başlatıyorlar.Hedef kitlelerine ulaşmak ve onları ifsad etmek için her türlü gayreti sarfediyorlar.

Ülkemzide TV dizilerinde bu süreç, Bizimkiler Dizisinin sert mizahlı ve aksi babası Şükrü Beyin, kızının üniversitede erkek arkadaşı ile aynı evde kalmasını istemesi ve anne Nazan Hanımın kızının yanında tavır alarak, mantıklı anne profili çizmesi ile başladı. Sonrasında Süper Baba dizisinin Süper Babası Fikret Beyin kızlarının, yine erkek arkadaşları ile aynı evde kalmalarını onaylayan sözüm ona olgun tavırları ve sonrasında toplumda başlayan bu tür davranışlar, artık milletimiz nezlinde yavaş yavaş karşılık bulmaya başlamıştı bile. Sonrası malum zaten. Öncesinde Lise dizileri, ardından sihirli annem gibi saçma sapan dizilerle kız erkek ilişkilerini kreşlere kadar indirdiler. Ardından çarpık ilşkilerle çıktılar karşımıza. Çocuğu kanser hastası olan bir annenin amaliyat masrafları karşılığında ilişki yaşamayı kabul etmesi ve ardından yenge yeğen ilişkisini konu alan diziler uzun süre milletimizin gündeminden düşmemişti. Hemen arkasından Yaz dizileri ile hiç tanımadığınız birileri ile kısa sürelide olsa ilişki yaşamayı, yaz tatilinin olmassa olmazı haline getiren temalı diziler, her kanalda gösterime girmişti. Son dönemerde ise doğum esnasında karışan ve ya kaybolan kız çocukları üzerinden, bu kız çocuklarının anne ve babaları arasında çapraz ilişkileri konu alan diziler ve son olarak ta yetimhane kızlarını konu alan dizlerle hemen hemen topumun her kesimini ifsad etmeyi amaç haline dönüştürdüler.

Özet olarak Siyonizm, İslamın yüzde yüz tebliğ metodunu müslümanlardan daha iyi kavradılar ve her yaştan insana yönelik ifsad tebliğlerini uygulamaya koydur. Romanlar, hikayeler, denemeler, Sinema Filimleri, Tiyatrolar, Diziler, İnternet, Whatshap vb argümanları ile dünya insanlığını bombardumana tuttular. Artık insanlık onların siyah dediğine siyah, beyaz dediklerine ise beyaz demeye başlamıştı.

Ülkesinden kalkıp, binlerce mil öteye gidip, milyonlarca insanı katledenler, özgürlük savaşçısı olabiliyorken, kendi ülkesini savunmak için ölenler ise terörist olarak nitelendirilebiliyor ve tüm insanlık buna inanıyor.

Teknoloji Rabbimizin İnsanlığa bir nimetidir. Biz Sinemaya, Tiyatroya ve ya İnternete karşı değiliz. Biz bu teknolojilerin insanların ifsad edilmesinde aracılık edilmesine karşıyız. Bir tuşa dokunup dünyanın öbür ucundaki bir mazluma yardım götürmek tabiki bir nimettir. Ya da sevdiklerinizle dünyanın neresinde olursanız olun görüşebilmek.

Kısacası bizler tıpkı atalarımız gibi teknolojiyi ifsad aracı olarak değil, ıslah edici araç olarak kullanmak zorundayız.

About Bilal OKUDAN

Check Also

Kendimize Sormamız Gerekenler

Neden asabiyiz?      Toplumsal baskı ve ötekileştirmeye maruz kalıyor muyuz?     Sevgisizlik ve şiddet neden …

One comment

  1. Çok güzel bir konuya değinmişsiniz. TV ve dizi olayı artık bazı anne babalar için çocuk oyalama metodu olarak görülüyor. Yeni nesil anne babaların daha bilinçli olması gerek. Yoksa gerçekten yaşanılamaz bir hale doğru gidiyor toplum… Çocuğunu dinini tam bilen uygulayan ve yaşasın diyerek yetiştirmek isteyen ailelerin işi çok zor… Allah sonumuzu hayretsin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir