Cumartesi , Temmuz 21 2018

Uçakta Büyük Skandal! Cinsel İlişkiye Giren Yolcular Hosteslere Basıldı


İngiltere’den Meksika’ya uçmakta olan yolcu uçağında tanışan bir çift, uçakta önce oturdukları yerde öpüştüler ve sonra da tuvalete giderek cinsel ilişkiye girerken hosteslere yakalandılar. İşte haberin detayı…

İngiltere’den Meksika’ya uçmakta olan bir yolcu uçağında adeta büyük bir skandal yaşandı ve uçakta tanışan bir çift, tuvalette cinsel ilişkiye girerken basıldı.

İngiltere’nin başkenti Londra’dan havalanan ve Meksika’ya uçmakta olan bir yolcu uçağında 11 saat sürecek yolculuk öncesinde 20’li yaşlarda bir bayan ile erkek tanışıp sohbet etmeye başladılar ve iddialara göre de bayan yolcu uçak kalktıktan kısa bir süre sonra sarhoş oldu. Ardından da tanıştığı ve sohbet ettiği yanındaki yolcu ile öpüşmeye başladı.

İLİŞKİYE GİRMEK İÇİN TUVALETE GİTTİLER

Londra’dan havalanan ve Meksika’ya gitmekte olan yolcu uçağında tanışan ve uçakta bir anda öpüşmeye başlayan çifti gören yolculardan bazıları olaya tepki gösterirken, kısa bir süre sonra ise çift işi giderek daha da abarttı ve bir süre sonra da oturdukları yerden kalkıp uçağın tuvaletine gittiler. Uçağın tuvaletinde ise olayı daha da abartan çift cinsel ilişkiye girmeye başladı. O anda çok gürültü çıkartan çifti ise hostesler yakaladı ve çifte tuvalette uyarıda bulunup yeniden yerlerine oturttular. Ayrıca da uçaktaki yolcular olaya tepki gösterirken, çiftin hostesler tarafından ayrı ayrı yere oturtulması ise yolcular tarafından alkış aldı. uçak iniş yaptığında ise çift polisler tarafından gözaltına alındı.

About

Check Also

İsrail, Beşar Esad'ı Öldürmekle Tehdit Etti

Reuters haber ajansı tarafından geçilen son dakika haberine göre İsrail Enerji Bakanı Yuval Steinitz, İran’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir