Cumartesi , Ağustos 4 2018

Ümit Özat İsyan Etti! “Ölmem İsteniyor”


Gençlerbirliği teknik direktörü Ümit Özat, gazeteciler ile kahvaltıda bir araya geldi ve çok çarpıcı açıklamalarda bulundu! Taraftarların kendisine yönelik tepkilerine isyan eden Özat, takım 1-0 öne geçince farklı iftiraların atıldığını söyledi. 

Gençlerbirliği teknik direktörü Ümit Özat, gazeteciler ile kahvaltıda bir araya geldi ve burada gazetecilerle sohbet ederek önemli açıklamalar yaptı. Aynı sezon içerisinde ikinci defa Gençlerbirliği’nin başına getirildiğini söyleyen Özat, daha önce görevine son verildiğinde öyle olması gerektiğini ve şimdi ise yeniden çağırdıklarında takımın başına geçtiğini söyledi. Takıma kümede kalmaya gelmediğini söyleyen Ümit Özat, ligi geçen yıl bitirdikleri yerde bitirmeye geldiğini söyledi. 

ÖLMEMİ İSTİYORLAR

Sivasspor maçının ardından güzel sonuçlar almaya başladıklarını söyleyen Ümit Özat, oyuncularının emeğinin karşılığını almaya başladığını söyledi. Bazı taraftarların kendisine yönelik yaptığı tezahüratlara ilişkin de açıklamalarda bulunan Ümit Özat, taraftarın takıma sahip çıkmak için geldiğini ve takımı kucakladığını söyledi. Ama stada gelen bazı taraftarların bunu yapmadığını ve takıma zarar verdiğini söyledi. 

Gençlerbirliği’nin rakibi karşısında oynarken her gol attığında ve 1-0 öne geçtiğinde taraftarların farklı iftiralar attığını söyleyen Ümit Özat, bazı taraftarların ise kendisinin ölmesi için tezahürat yaptığını söyledi. Özat, “Takım 1-0 öne geçiyor farklı bir iftira, takım 1-0 öne geçiyor, ölmem isteniyor.  Bizim de çocuğumuz var. Bir insanın ölmesiyle ilgili tezahürat yapmak ne kadar üzücü, kimin başına gelse bu, ne düşünür? Taraftar galibiyetle, mücadeleyle mutlu olmuyorsa taraftarlığın anlamı ne? Bu tabi ki beni üzüyor.” ifadelerini kullandı.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir