Cumartesi , Ağustos 4 2018

Ünlü Dizi Oyuncusuna Trafikte Yumruklu Saldırı


Ailesi ile birlikte Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde tatil yapan dizi oyuncusu Kemal Pekser trafikte kimliği belirsiz bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı. Saldırının nedeni bilinmezken, Pekser’in son oynadığı dizide kötü adamı canlandırması saldırının nedeni olarak düşünülüyor. 

Son olarak FOX Tv’de yayınlanan No 309 dizisinde Koray karakterine hayat veren genç oyuncu Kemal Pekser, ailesinin yanında memleketi Ayvalık’ta tatil yaparken, kim olduğunu bilmediği bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı. 36 yaşındaki oyuncu Pekser, neden yumruk yediğini bilmediğini söyledi. 

YUMRUK ATIP KAÇTI
Konu hakkında açıklama yapan ünlü oyuncu, trafikte bir çocuğun motosikleti kasksız kullandığını gördüğünü, onu uyarmak için birkaç kez kornaya bastığını, çocuğun da kendisine küfür etmesi üzerine aracını durdurarak inip çocukla konuşmaya başladığını ve bu sırada kim olduğunu bilmediği bir kişinin kendisine yumruk atarak kaçtığını söyledi. 

ŞİKAYETÇİ OLDU
Olayın ardından hemen Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giden Kemal Pekser, saldırgan hakkında gerekli şikayetleri yaptı. Yumrukla saldıran kişinin motosiklet sürücüsü 15 yaşlarındaki çocuğun akrabası olmadığını da söyleyen Pekser, son oynadığı dizide kötü bir karakteri canlandırdığı için bu saldırının yapılmış olabileceğini söyledi. Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün konu hakkında incelemeleri devam ediyor. 

 

About

Check Also

Tuğçe Kandmir’den Bu Benim Öyküm İtirafı

Son zamanlarda sık sık duyduğumuz ve dilimize dolanan Tuğçe Kandemir’in “Bu Benim Öyküm” şarkısı yerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir