Cumartesi , Ağustos 4 2018

Ünlü Futbolcunun Babası Şok Etti! “Ağabeyinin Eşiyle Yattı”


Manchester United’ın efsane futbolcusu olan Ryan Giggs’in babası Danny Wilson, oğlunun Galler Milli Takımı’nın başına geçmesini eleştirdi ve Giggs’in ağabeyinin eşi ile beraber olduğunu söyledi. İşte haberin detayı…

Manchester United’in yaşayan efsanelerinden bir tanesi olan Ryan Giggs için babasından flaş sözler! Manchester United efsanesi olan Ryan Giggs, futbolu bırakmasının ardından yeni görevi belli oldu ve Galler Milli Takımı’nın başına getirildi. Efsane ismin Galler Milli Takımı’nın başına getirilmesine ise en büyük tepkiyi babası Danny Wilson gösterdi. Giggs’in ağabeyinin eşi ile yattığını ve o yüzden ondan tiksindiğini söyleyen Danyy Wilson, “Böyle bir evlat dünyaya getirdiğim için kendimden utanıyorum. O abisinin eşiyle birlikte oldu. Şimdi de milli takımımızın teknik direktörü oldu. Gurur duymuyorum, aksine ondan tiksiniyorum. Ona eski futbolcu şeklinde hitap edeceğim. Bir ağabey olarak kardeşinin arkasını kollaması gerekiyordu. Ancak o, kardeşini sırtından bıçakladı! Özür bile dilemeyerek ne kadar zayıf karakterli olduğunu gösterdi” ifadelerini kullandı. 

BEDEL ÖDEMEK YERİNE ÖDÜLLENDİRİLDİ 

Oğlu Ryan Giggs’in dünya çapında kariyerli bir futbolcu olduğunu fakat bunun yaptığı ahlaksızlığın üzerini örtmemesi gerektiğini belirten Danny Wilson, bunu yaptığı için cezalandırılması gerekirken, Galler Milli Takımı’nın başına geçerek ödüllendirildiğini söyledi. Wilson, “Kardeş Rhodri’nin haksız olduğunu kim söyleyebilir ki? Bir ülkenin gelmiş geçmiş en kariyerli futbolcusu olmanız, yaptığınız büyük ahlaksızlığın üstünü örtmemeli. Elbette kardeşinin eşi Natasha da aynı ölçüde suçlu. Onu televizyonda her gördüğümde kanal değiştiriyorum. Tüm ailemiz de aynısını yapıyor. Yapmayı göze aldığında da bunun bedelini ödemeliydi. Fakat bedel ödemekten ziyade ülkesi tarafından ödüllendirilmiş gibi duruyor.” ifadelerini kullandı.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir