Cuma , Ağustos 3 2018

Ünlü Oyuncu Nasıl Dolandırıldığını Anlattı


Ünlü oyuncu Canan Hoşgör arkadaşı tarafından 200 bin doların çalındığını iddia etti. Arkadaşının kahvesine ilaç attığını ve kendisini uyutarak 2000 doların 3 aldığını söyleyen Canan Hoşgör, yaşadıklarını detaylı bir şekilde anlattı.

Ünlü yönetmen ve Oyuncu Hamdi Alkan’ın eski eşi oyuncu Canan Hoşgör, yatılı olarak kalmaya gittiği bir arkadaşı tarafından 200 bin dolarının çalındığını söyleyerek dava açtı.  Başından Geçenler hakkında bir açıklama yapan Canan Hoşgör, kahvesine ilaç atarak kendisini uyuttuklarını ve daha sonra da parasını çaldıklarını söyledi.

ÖZELLİKLE ÇAĞIRDIĞINI İDDİA ETTİ

Canan Hoşgör, 25 Haziran tarihinde hesabından 875 bin lira çektiğini bu birikimini başka bir bankaya yatırmak istediğini söyledi. Bunun öncesinde para ile birlikte bankacı arkadaşının ofisine gittiğini söyleyen Canan Hoşgör, burada kendisine kahve içerdiklerini ve daha sonra kendisine aşırı halsiz ve bitkin hissetmeye başladığını dile getirdi. Bunun üzerine arkadaşının kendisine bu halde araba kullanılmamasını ve gelip kendisinde kalmasın teklif ettiğini söyleyen Canan Hoşgör,  o kahvenin içerisinde ilaç olduğunu ve kendisinin özellikle uyutulduğunu iddia etti.

PARASI O GECE KAYBOLDU

Arkadaşının evine yanında 875 bin lira ile giden Canan Hoşgör, eve gider gitmez uykuya daldı.  Fakat Canan Hoşgör sabah uyandığında parasını bulamadı. Arkadaşının kendisine eve hırsız girdiğini söylediğini iddia eden Canan Hoşgör, polisin yaptığı Araştırma sonucunda arkadaşının asistanının üzerinden deste deste para çıktığını, fakat sadece ifadeleri alınarak serbest bırakıldıklarını iddia etti. Kahvesine ilaç atarak kendisinin Unutulduğunu ve parasının çalındığını iddia ederek savcılığa başvuran Canan Hoşgör adli tıpta kan testi yapıldı Ve ayrıca Canan Hoşgör bu olay için koruma talep etti.

About admin

Check Also

Aref Ghafouri’nin Sağlık Durumu Hakkında Son Dakika Açıklaması

Antalya’da gösterilerde kullandığı kobra cinsi yılan tarafından iki gün önce ısırılan İran asıllı Türk Vatandaşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir