Pazar , Haziran 24 2018

Ünlü Sanatçı Harun Kolçak Hayatını Kaybetti! Harun Kolçak'ın Doktorundan İlk Açıklama!


Ünlü sanatçı Harun Kolçak, mücadele ettiği prostat kanseri nedeniyle akşam saatlerinde tedavi gördüğü hastanede 62 yaşında hayatını kaybetti. 

Harun Kolçak’ın doktoru Prof. Dr. Oktar Asoğlu yaptığı açıklamada, ünlü sanatçının prostat kanseri ile mücadele ettiğini ve bütün müdahaleye rağmen hayatını kaybettiğini söyledi. Harun Kolçak’ın ölmeden önce çektirdiği son fotoğrafta Prof. Dr. Oktar Asoğlu da vardı.

HARUN KOLÇAK VEFAT ETTİ
Bir süredir prostat kanseri ile mücadele eden, geçtiğimiz yıl uzun süre yoğun bakımda kalarak sevenlerini korkutan Harun Kolçak, 62 yaşında kansere yenik düşerek hayatını kaybetti. 4 gün önce doktoru Prof. Dr. Oktar Asoğlu doğum gününde çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Kolçak’ın bu son paylaşımı oldu. 

DOKTORU AÇIKLAMA YAPTI
Harun Kolçak’ın son fotoğrafında yer alan doktoru Asoğlu, ünlü sanatçının vefat haberini doğruladı. Asoğlu açıklamasında, “Türk halkının ve herkesin başı sağolsun. Sevgili Harun Kolçak’ı bugün kaybettik. Yarım saat kadar önce kaybetik. Kendisi uzun zamandır sürdürdüğü savaşı kaybetmiş bulunuyor. Bütün dostları bu süreçte onunla beraberdi. Ancak bazen yaşam savaşını insanlar her şeye rağmen sürdüremeyebiliyorlar. Ve şu an kendisini kaybettik” dedi. Asoğlu açıklamasının devamında “Uzun zamandır prostat kanseriyle mücadele ediyordu. Önemli bir mücadele verdi. Tabi insanın rezervleri tükeniyor bir zamandan sonra. Yapılan bütün tıbbi müdahaleye rağmen kendisini kaybettik.” ifadelerini kullandı. 

İşte Kolçak’ın son fotoğrafı:

2-489.jpg

 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir