Pazar , Haziran 24 2018

Ünlü Sunucu Murat Başoğlu'nun 14 Yıllık Eşini Aldattığı Kadın Spor Hocası Çıktı


Bir döneme damga vuran ve Huysuz Virjin ile yaptığı programlarla beğeni toplayan ünlü sunucu Murat Başoğlu’nun geçtiğimiz gün teknede bir kadınla öpüşürken yakalanması magazin dünyasını çalkalamıştı. 

Murat Başoğlu’nun 14 yıllık eşini aldattığı o görüntüler gündeme bomba gibi düşerken, o kadının kim olduğu da ortaya çıktı. Başoğlu’nun çekinmeden öpüştüğü kadının spor hocası olduğu öğrenildi. 

14 YILLIK EVLİLER
2003 yılında Ayhan Bermek’in kızı Hande Bermek ile dünya evine giren ünlü sunucu Murat Başoğlu, önceki gün Bodrum-Yalıkavak’ta teknesinde genç bir kadınla öpüşürken yakalandı. Magazin gündemini çalkalayan görüntülerin ardından o kadının kim olduğu merak konusu olmuştu. Fotoğraflardaki kadının fıtness antrenörü olduğu öğrenildi. Genç kadının, Murat Başoğlu geçen kış Etiler’de açtığı spor salonunda hoca olarak çalıştığı da gelen detaylar arasında yer aldı. 

EŞNİN AİLESİ BOŞANMASINI İSTİYOR
Yaşanan bu gelişmenin ardından gözler, Hande Bermek’e çevrildi. İddialara göre Hande Bermek’in babası Ayhan Bermek, kızına bir an önce boşanmasını ve bu skandaldan kurtulmasını söyledi. Hande Bermek’in de yakınlarına boşanacağını söylediği iddia edildi. 

BU İLK VUKUATI DEĞİL
Ünlü sunucu yaşanan bu skandalın ardından sessizliğini korurken, akıllara 24 Mart 2016’da Nişantaşı’nda bir kafede Burcu adlı bir genç kızla yakalandığı geldi. O dönem iddiaları yeğeni olduğunu söyleyerek reddeden Başoğlu’nun oyuncu Buse Narcı’ya attığı mesajlar da ortaya çıkmıştı. 

 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir