Pazartesi , Temmuz 16 2018

Üsküdar'da Baba Dehşetinden Yaralı Kurtulan Çocuktan Kan Donduran İfadeler


Üsküdar’da dün Aslan Güleryüz adlı baba oğulları Ahmet (24) ve Onur Güleryüz (20) kardeşleri öldürmüş diğer oğlu 22 yaşındaki Orçun Güleryüz’ü yaralamıştı. Orçun Güleryüz’ün cenaze öncesinde anlattıkları adeta kan dondurdu. 

Dün Üsküdar Yavuztürk Mahallesi’nde meydana gelen olayda babaları Aslan Güleryüz tarafından öldürülen Ahmet ve Onur Güleryüz’ün cenazeleri bugün öğle vakti Çekmeköy Nişantepe Camii’nde düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi. 

YAŞADIĞI DEHŞETİ ANLATTI
Babalarının saldırısında iki kardeşini kaybeden ve kendisi de yaralı olarak kurtulan Orçun Güleryüz, yaşadığı o dehşet anlarını cenaze töreni öncesinde anlattı. Gece hiçbir şey olmadığını, sabah babasının önce aynı odada kaldığı Ahmet ağabeyini bıçaklayarak keserle kafasına vurduğunu söyledi. Bu sırada kendisinin de o odada uyuduğunu ve hiçbir şey duymadığını söyleyen Orçun Güleryüz, babasının kendi başına da uyurken keserle vurduğunu refleks olarak tekme atıp kurtulduğunu söyledi. Bu sırada odaya ağabeyi Onur’un geldiğini ve babasına ; ‘Baba ne yapıyorsun’ dediğini söyleyen Orçun Güleryüz, babasının bu defa ona saldırdığını ve ağabeyinin yere yığıldığını söyledi. Hemen Ahmet ağabeyinin yardımına koştuğunu ve yorganı kaldırıp baktığında delik deşik olduğunu gördüğünü söyleyen Orçun Güleryüz, babasının kardeşlerini öldürdükten sonra kendisine yöneldiğini ve kendisinin de komşulardan yardım istediğini söyledi. 

CANİ BABA TUTUKLANDI
Diğer yandan Üsküdar’da iki oğlunu öldürdüğü ve bir oğlunu da yaraladığı iddiası ile gözaltına alınan baba Arslan Güleryüz, emniyette yapılan işlemlerinin ardından çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

 

About

Check Also

Ak Parti’den Son Dakika Bedelli Askerlik Açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Merakla beklenen bedelli askerlik konusunda son dakika açıklaması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir