Pazar , Temmuz 22 2018

Usta Sanatçı Kemal Sunal Ölümünün 18. Yılında Mezarı Başında Anıldı


Türk sinemasının Yeri doldurulamayacak isimlerinden biri olan Usta sanatçı Kemal Sunal, bugün ölümünün 18’inci yılında mezarı başında anıldı.  Kemal Sunal için Zincirlikuyu mezarlığında bulunan kabri başında tören düzenlenirken, eşi Gül Sunal gözyaşlarına hakim olamadı.

Usta oyuncu Kemal Sunal için ölümünün 18 yılı nedeniyle Zincirlikuyu mezarlığında bulunan kabri başında tören düzenlendi.  Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal tören sırasında yaptığı konuşmada, Her geçen yıl işine daha da Özlem duyduğunu belirterek,  tek tesellinin hala filmlerinin oynamaya devam etmesi ve küçük hayranlarını da giderek artması olduğunu söyledi.  Kemal Sunal’ın uzun süre boyunca yaşayacağını söyleyen Gül Sunal,  gözyaşlarını tutamadı.  Kemal Sunal’ın oğlu ünlü oyuncu Ali Sunal da,  babasının sevenlerinin kendisini hiçbir zaman yalnız bırakmadığını ve babasını ölümsüzleştirdiklerini söyledi.

SEVENLERİ DE TÖRENE KATILDI

Kemal Sunal için düzenlenen anma törenine ailesinin yanı sıra gelini Nazlı Kurbanzade ve vefa Lisesi’nden sınıf arkadaşları ile sevenleri katıldı. Törende önce Kemal Sunal’ın mezarı başında Kuran-ı Kerim okundu Daha sonra da dua edildi.  Kemal Sunal’ın Sevenleri de törende mezarına çiçek bırakarak dua etti.  Daha sonra da aile üyeleri Kemal Sunal hakkında açıklamalarda bulundu.

GÜL SUNAL GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Törende konuşma yapan Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal,  eşini kaybetmenin acısını hala derinden hissettiğini belirterek tek tesellilerinin filmlerinin hala oynaması olduğunu ve hala küçüklerin ona hayran olduğunu bilmek olduğunu söyledi. Konuşma sırasında Gül Sunal gözyaşlarını tutamadı.

About admin

Check Also

Tutuklanan Ünlü Şarkıcının Telefonundan Terörist Karayılan ile Fotoğrafları Çıktı

Edirne’ye HDP nin seçim çalışmaları için gelen ve burada tutuklanan Hozan Cane adı ile bilinen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir