Cumartesi , Ağustos 4 2018

Uzman Onbaşı, Beylik Silahı ile İntihar Etti


Mardin’de görev yapan bir uzman onbaşı evinde beylik silahı ile intihar etti. Polis ekipleri apartmanda yaşayanların ihbarı üzerine geldiklerinde uzman onbaşının cansız bedeni ile karşılaştı. 

Mardin İl Jandarma Komutalığı’nda görev yapan Uzman Onbaşı Mehmet Uzun bugün akşam saatlerinde evinde beylik silahı ile başına intihar ederek hayatına son verdi. 

SİLAH SESİ ÜZERİNE KOMŞULARI POLİSE HABER VERDİ
Mardin’in 13 Mart Mahallesi’nde yaşayan İl Jandarma Komutanlığı’nda görevli olan Uzman Onbaşı Mehmet Uzun’un evinden gelen silah sesi üzerine komşuları durumu polise haber verdi. Polis ekipleri olay yerine gelerek daireye girdiklerinde Uzman Onbaşı Mehmet Uzun’u yerde kanlar içerisinde yatarken buldu. 

SAĞLIK EKİPLERİ MĞDAHALE ETTİ AMA KURTARILAMADI
Sağlık ekipleri de olay yerine gelerek Uzman Onbaşına müdahalede bulundu. Yaralı olarak Mardin Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Mehmet Uzun, yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Alınan ilk bilgilere göre Uzun, tabancasını başına dayayarak ateş etti. Uzman Onbaşı Mehmet Uzun’un Mersin’in Silifke ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu ve cenazenin memleketine gönderileceği öğrenildi. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı. 

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir