Pazartesi , Temmuz 16 2018

Valbuena’dan Ayrılık Sinyali! “Teklifleri Değerlendireceğim”


Fenerbahçe’nin Fransız futbolcusu Mathieu Valbuena, ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcu, Fenerbahçe’ye yedek kalmaya gelmediğini dile getirdi ve menajerine gelen teklifleri değerlendireceğini söyledi. İşte detaylar…

Yaz transfer döneminde büyük uğraşlarla Fransa’nın Lyon takımından transfer edilen Mathie Valbuena, sarı lacivertlilere imzayı atmasının ardından kısa süre içerisinde oynadığı futbol ve sergilediği hırs ile taraftarların sevgilisi oldu. Sezon başlangıcında Aykut Kocaman’ın da büyük bir güvenle takıma monte ettiği ve her maçta ilk 11 başlattığı Fransız futbolcu, Kocaman’ı da mahcup etmedi ve takımın şu ana kadar en skorer ismi oldu. Ancak ligin ikinci devresinde ise teknik direktör Aykut Kocaman, Fransız futbolcuyu defansa çok fazla yardım etmediği gerekçesi ile yedek bırakmaya başladı ve Atıf’a şans vermeye başladı. 

AYRILIK SİNYALİNİ VERDİ

 Ligin ikinci devresinde sürekli yedek kalmasından dolayı rahatsız olan Mathieu Valbuena, ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu ve bu rahatsızlığını dile getirdi. Fenerbahçe’ye yedek kalmak için gelmediğini ve istatistikleri ile başarısının ortada olduğunu belirten Valbuena, artık sarı lacivertli takımda işinin kalmadığını söylediği belirtildi. Ayrılık sinyalini veren Valbuena,  “Ne yapsam olmuyor. İkinci yarıda kulübe mahkumu oldum. Ben Fenerbahçe’de yedek kalmak için gelmedim. İstatistiklerim ortada. Fenerbahçe’ye en çok katkı veren oyunculardan biriyim. Türkiye’ye geldiğimde başta her şey çok iyiydi, sonra işler bozuldu. Artık burada işim bitti. Menajerime yapılacak teklifleri değerlendireceğim.” dedi.

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir