Pazartesi , Temmuz 16 2018

Van Persie Feyenoord’da


Fenerbahçe’de Robin Van Persie konusunda oldukça sıcak gelişmeler yaşanıyor. Yıldız futbolcu ile yolların ayrılması konusunda görüşmeler devam ederken, Hollanda ekibinden bir açıklama geldi ve Van Persie ile anlaştıklarını duyurdu. İşte detaylar…

Fenerbahçe’de transfer konusunda son günlerde oldukça sıcak saatler yaşanıyor. Önce Ozan Tufan’ın kadro dışı kalmasının bırakan sonra da Robin Van Persie hakkına açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman, Hollandalı oyuncunun da takımdan ayrılacağını söylemişti. Kulüp ise yıldız futbolcunun menajeri ile ve kendisi ile yaptığı görüşmelerde son pürüzleri halletmek için uğraşırken, Hollanda temsilcisinden flaş bir açıklama geldi ve Van Persie ile anlaştıklarını duyurdular. 

VAN PERSİE HİKAYESİ SONA ERDİ 

Fenerbahçe’ye geldiği günden bu yana beklentilerin altında kalan ve istenilen performansı verememesinin yanı sıra sürekli olarak sakatlanması sarı lacivertli camianın sabrını taşırmıştı. Hollandalı oyuncu ile yolların ayrılması için görüşmelerde son noktaya gelinirken, Feyenoord teknik direktörü Van Bronckhorst, flaş bir açıklama yaptı ve Van Persie ile anlaştıklarını duyurdu. Van Bronckhorst “Herkes Robin hakkındaki fikirlerimi biliyor. Onu yaz ayında da transfer etmek istemiştik. Onun gelişi takım için çok iyi olacak” dedi.

Takımda bulunan Dirk Kuyt’ın Robin Van Persie’den çok daha farklı birisi olduğunu söyleyen Van Bronckhorst, “Herkes yapı olarak farklıdır. Dirk’in karakteri ve RvP’nin kazanımları farklı. Ben de diğer teknik direktörlere benzemiyorum. Burada karakter baş etken değil” ifadelerini kullandı. 
 

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir