Pazartesi , Temmuz 23 2018

Vatan Şaşmaz Cinayetinde Kanlı Görüntüleri Yayan Didem Ç. Suçunu İtiraf Etti


Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker’in otel odasındaki kanlı görüntülerini kimin satmaya çalıştığı öğrenildi. Görüntüleri olay yerinde bulunan bir polis memurunun eşine gönderdiği, Oyuncu Didem Ç.’nin ise kendisine gönderilen görüntüleri satmaya çalıştığı ortaya çıktı. 

Geçtiğimiz aylarda cinayete kurban giden Sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz’ın otel odasında çekilen kanlı görüntülerini satmaya çalışan Didem Ç. yakalandı. Oyuncu olduğu öğrenilen Didem Ç. “Yaptığımın suç olduğunu bilmiyordum” derken, mahkeme de hakkında kararını verdi. 

SUÇUNU KABUL ETTİ
Didem Ç.’nin izi Gasp Büro Amirliği ekipleri tarafından Konya’da bulundu. Burada gözaltına alınan genç kadın, polis ekipleri tarafından İstanbul’a getirilerek sorgulandı. Didem Ç. ilk ifadesinde suçunu itiraf ederken, yaptığı şeyin suç olduğunu bilmediğini ve bu nedenle de korkarak saklandığını söyledi. 

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI
Didem Ç., Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin tamamlanmasından sonra Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildi. Burada nöbetçi mahkemeye çıkarılan kadın, adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. 

 

About

Check Also

Usta Sanatçı Kemal Sunal Ölümünün 18. Yılında Mezarı Başında Anıldı

Türk sinemasının Yeri doldurulamayacak isimlerinden biri olan Usta sanatçı Kemal Sunal, bugün ölümünün 18’inci yılında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir