Cumartesi , Ağustos 4 2018

Vida’nın İmza Töreninde Sürpriz Açıklama! “Cenk’e 35 Milyon Euro Teklif Geldi”


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vida’nın imza töreninde açıklamalarda bulundu! Orman, Cenk Tosun ile Everton’un ilgilendiğini ancak Çin’den 35 milyon Euro teklif geldiğini belirtti. İşte detaylar…

Sezon başında anlaşma sağlanmasına rağmen kulübünün çok para istemesinden dolayı Ocak ayına kalan Vida transferinde Beşiktaş mutlu sona ulaştı ve dün İstanbul’a gelen Hırvat stoper ile bugün 4.5 yıllık resmi sözleşme basın karşısında imzalandı. Beşiktaş’ın ve Başkan Fikret Orman’ın kendisi ile çok yakından ilgilendiğini söyleyen Vida, Beşiktaş’a geldiği için mutlu olduğunu söyledi ve muhteşem bir taraftara sahip olduklarını söyledi. Kendisine Türkiye’den ve diğer ülkelerden de teklifler geldiğini söyleyen Vida eşi ile oturup konuştuğunu ve Beşiktaş’a gelmeye karar verdiklerini söyledi. 

CENK’E 35 MİLYON EURO’LUK TEKLİF GELDİ

Vida’nın açıklamalarının ardından ise Beşiktaş Başkanı Fikret Orman bir konuşma yaptı ve gündemi sallayacak bir açıklamada bulundu. Everton ile Cenk Tosun için görüşmelerin devam ettiğini söyleyen Fikret Orman, henüz kesinleşen bir şeyin olmadığını da dile getirdi. 

Everton’un yanı sıra sürpriz bir açıklama yapan ve ilk defa bunu duyuracağını söyleyen Fikret Orman, Çin’den Cenk için tam 35 milyon Euro’luk teklifin geldiğini söyledi ve görüşmeleri Ahmet Nur Çebi’nin devam ettirdiğini belirtti. Orman, “Cenk’e Everton’un bir teklifi var. Ancak burada ilk kez söylüyorum, Çin’den 35 milyon euro gibi bir teklif geldi. Görüşmeler devam ediyor. Hayırlıysa olur, değilse olmaz. Kendi stratejimize göre hareket ediyoruz. Görüşmeleri Ahmet Bey devam ettiriyor.” dedi.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir