Cumartesi , Ağustos 4 2018

Volkan Demirel’den Ozan Tufan Açıklaması! “Her Zaman Arkasındayım”


Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Antalya kampında düzenlediği basın toplantısında kadrodan çıkartılan ve kampa götürülmeyen Ozan Tufan hakkında konuştu. Demirel, Ozan’ın her zaman arkasında olduğunu söyledi. İşte detaylar…

Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Antalya kampında basın mensupları ile bir araya geldi ve flaş açıklamalarda bulundu. Kampların futbolcular için zor olduğunu dile getiren Volkan Demirel, ilk günün gayet iyi geçtiğini söyledi ve şampiyonluk için çok çalışmaları gerektiğini belirtti. Ligin çok uzun bir maraton olduğunu ve ne zaman ne olacağının belli olmadığını söyleyen Demirel, takımın artık daha iyi ritim tuttuğunu ve herkesin birbirine uyum sağlamaya başladığını belirtti.

İKİNCİ YARI DAHA ÇOK PUAN TOPLAYACAĞIZ

Sezona istedikleri gibi başlangıç yapamadıklarını ve almaları gereken puanları alamadıklarını söyleyen Volkan Demirel, futbolcuların performanslarının sezon içerisinde değişebildiğini söyledi ve artık daha iyi bir takım görüntüsü vermeye başladıklarını söyledi. Sezonu ise kendisine göre ikiye ayırdığını söyleyen Volkan Demirel, son altı maçta aldıkları beş galibiyetle şampiyonluğu ne kadar çok istediklerini dile getirdi.

OZAN TUFAN KONUSU

Bu açıklamalarının ardından ise Ozan Tufan konusuna değinen tecrübeli fil bekçisi, takım arkadaşlarının her zaman yanlarında olmasını istediklerini ancak bazen böyle şeyler yaşanabildiğini belirtti. Yönetimin ve teknik direktörlerin bazen böyle tasarruflarının olduğunu da söyledi ve her zaman Ozan Tufan’ın arkasında olduğunu dile getirdi.  

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir