2020 yılında bu gelinlikler tercih edilecek

Moda denince ilk akla gelen ve gelin adaylarının da mercek altına aldığı Nova Sposa 2020’de en çok tercih edilecek gelinlik modellerini açıkladı.

YAŞAM 14.01.2020, 15:33 Sema Topbaş
2020 yılında bu gelinlikler tercih edilecek

Moda denince ilk akla gelen ve gelin adaylarının da mercek altına aldığı Nova Sposa 2020’de en çok tercih edilecek gelinlik modellerini açıkladı. Her genç kızın rüyası gelinliklerde bu yıl kol detayları, bohem tarzı, 3 boyut, ışıltı ve dantel göze çarpıyor. İşte Nova Sposa tarafından derlenen 2020 gelinlik modelleri.

2020’de Bohem Gelinlik Ön Planda

Gelin adaylarının oldukça yakından takip ettiği Nova Sposa tasarımlarıyla moda konusunda her zaman farkını ve şıklığını konuşturuyor. Özgür olmayı seven gelin adayları için 2020 yılında öne çıkan gelinlik modellerinden biri de Bohem tarzı oluyor. Bir başka deyişle Boho Chic,1960 yılında akım haline gelmiş ve özgür stile dikkat çekmiştir.

Kol Detayı 2020’de De  Vazgeçilmezler Arasında

2019 yılında da bir hayli dikkat çeken ve çokça tercih edilen kol detay gelinlik modelleri 2020 yılında da vazgeçilmezler arasında. 1980 yılında feminen bir görüntü oluşturan balon kol detaylar 2020 yılında da göze çarpıyor. Balon kol detayının yanı sıra uzun dantel kol gelinlik ve trompet kol detayları da en çok tercih edilenler arasında olacak.

Zarafetin Bir Numarası Dantel Gelinlik Modelleri

Zarafet ve şıklık denince akla ilk gelen dantel kumaşlar 2020 yılında da gelinliklerin vazgeçilmezi. Değerini hiçbir zaman kaybetmeyen dantel kumaş gelinlik üzerinde çeşit olarak da oldukça zengin kullanılabiliyor. Özellikle vücudunu kusursuz göstermek isteyen gelin adayları bu yıl da dantel gelinlik modellerini tercih edecek.

3 Boyutlu Modeller

Her zaman iddialı ve daha çarpıcı tercihlerde bulunan gelin adayları için 3 boyutlu çiçek işlemeleri vazgeçilmezler arasında. 2020 yılı trend gelinlik modelleri arasında 3 boyutlu çiçek işlemeleri de yer alıyor. Geleneksel ve modern karışımında olan bu model gelinlikler özellikle Retro ve vintage tarzlarda daha sık kullanılıyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@