Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz İnternet Siteleri 2020

Sizin için İnternet'teki ilginç ve eğlenceli web siteleri araştırdık ve hem eğlenceli, komik ve can sıkıcı sitelerden bir içerik oluşturduk

YAŞAM 14.07.2020, 23:11 Sinan Kılıç
Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz İnternet Siteleri 2020

İnternet son zamanlarda herkes tarafından büyük bir tartışma konusu haline gelmiştir. Bunun bir kaç farklı nedeni bulunmakta, mesela internet'in gücü bir çok insana manevi anlamda zarar verebiliyor. Dolayısıyla bir kesim internet sitelerinden kopamıyor, farklı bir kesim kesinlikle istemiyor. Biz bu içeriğimiz de sizleri tereddütte bırakmayacak birbirinden eğlenceli internet siteleri listesi derledik. Dilerseniz hemen geçelim.

Neave

1. Neave.com

Eğer internette birbirinden eğlenceli, daha da önemlisi reklamsız bir oyun motoru arıyorsanız Neave tamsize göre. Neave ile geçmişten günümüze viral olan bir çok oyunu bulabilir ve eski anılarınızı yad edebilirsiniz. Bazen bu oyunlar can sıkıcı bir hal oluyor olsa da zamanın kesinlikle keyifli geçtiğini söyleyebilirim.

Blogaraci

2. Blogaraci.com

Eğer eğlenceli paylaşımları okumayı yada eğlenceli paylaşımlar da bulunmayı seviyorsanız bu eğlenceli internet sitesinin içerisinde kaybolacaksınız. Komik Twiitter paylaşımlarından, haberleştirilen mizahlara kadar yüzlerce içeriğe sahip. Ayrıca sağlık bilgileri, sosyal medya rehberi ve oyunlar ile ilgili bir çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Weirdorconfusing

3. Weirdorconfusing.com

İnternette garip veya kafa karıştırıcı ne kadar ürün varsa her tıklamanızda bulup karşınıza getiren bu ilginç internet sitesi ise kendisi gibi gereksiz bir iş için yaratılmış. Herhangi bir işe yaramayan bu internet sitesi ile hiç bir iş yapmayarak zaman geçirebilirsiniz. Zira kendisi hiç bir işe yaramıyor.

Hackertyper

4. Hackertyper.com

Hacker olmak mı istiyorsunuz? Güzel, o zaman hiç bir işinize yaramayacak bir internet sitesi daha. Bu eğlenceli internet sitesinin amacı kendinize "Ben Hacker'ım" süsü vermenizi sağlamak. Belki arkadaşlarınızı da kandırabilirsiniz. İşin güzel tarafı herhangi bir yasal sorun yaşamayacak olmanızdır. Bir göz armanızı tavsiye ederim.

Cant-not-tweet-this

5. Cant-not-tweet-this.com

Twitter'ı seviyorsanız eğer bu site yine hiç bir işinize yaramayacaktır. İçerisinde sadece "Tweet" butonu yer alan bu site sizi sürekli Twitter'a yönlendirerek otomatik Tweet atmanızı sağlıyor. Sadece boş bir sayfaya sahip ve Tweet atmak dışında herhangi bir işlevi yok.

banner32
Staggeringbeauty

6. Staggeringbeauty.com

Bu internet sitesi bir yılanı andıran duyarlı bir karakterden oluşuyor. Mause'u ne kadar hareket ettirirseniz o kadar çok çıldırıyor ve ekranda ciddi bir renk kayması meydana getiriyor. Bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermeden bunu yapan tuhaf bir internet sitesi. Ancak, kesinlikle bir denemenizi ısrarla tavsiye ederim.

Playsnake

7. Playsnake.org

Eski Nokia 3310'lar da ki gibi bir yılan (snake) oyununu andıran ve oynaması oldukça keyifli bu bilgisayar web oyunu insana zamanın nasıl geçtiğini unutturacak cinsten. Oyunda 3 mod var ve her yem topladıkça yılanın boyu uzuyor. Zaman geçtikçe zorlaşan bu oyun sizi kızdırabilir, ancak bu keyifli olmadığı anlamına gelmez. Bir deneyin derim.

Findtheinvisiblecow

8. Findtheinvisiblecow.com

Belki de listemizin en saçma internet sitesine gelmiş bulunuyoruz dur, bunun nedeni sizin herhangi bir sey yapmanıza gerek kalmadan da da da... diyen bir adamın sesi gelmesi. Neyi amaçlayarak yapıldığını anlamanız için çok kafa patlatmanız gerekiyor. 

Agoodmovietowatch

9. Agoodmovietowatch.com

Bu ilginç internet sitesi oldukça mühim bir konuda hizmet veriyor. Çeşitli film ağlarını kullanarak sizlere film ve dizi önerilerinde buluyor. Ayrıca, yeni filmleri ruh halinize göre keşfetmenizi sağlıyor. Oldukça faydalı olan bu web sitesini rahatlıkla film ve dizi önerileri için kullanabilirsiniz.

Incredibox

10. Incredibox.com

Müzik dinlemeyi veya müzik yapmayı seven insanlar için tartışmasız en ilginç internet sitesi bu dur. İçerisinde çeşitli karakterler ile rap ve beat yapmanızı sağlayan bu internet sitesi ile harika projeler yaratabilirsiniz. İşin en ilginç kısmı ise bu sitenin yaklaşık 11 yıldır var olmasıdır. Bu siteyi de yine bir inceleyin derim.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@