Kış aylarında kuruyan dudaklara iyi gelen pratik tarif

Hava şartları kötüye gittikçe dudaklarınızda bu durumdan etkileniyor. Kış aylarında cildinize gösterdiğiniz hassasiyeti dudak bakımı içinde göstermeniz gerekir. Bugün sizler için kış aylarında kuruyan dudakları hızlı bir şekilde nemlendirecek pratik bir tarif hazırladık.

Kış aylarında kuruyan dudaklara iyi gelen pratik tarif

Özellikle kış aylarında dudak bakımı çok daha önemli bir hale geliyor çünkü soğuk hava nedeniyle duraklar kuruyor ve çatlıyor. Hem estetik açıdan kötü bir görüntüye neden olan hem de acı veren dudak çatlaklarının önüne geçmek için dudak bakımı yapabilirsiniz. Dudaklarınızın daha canlı ve nemli görünmesi için bugün sizler için pratik bir tarif hazırladık. Zamanla dudak renginin solması gibi sorunlarla bile karşı karşıya kalabileceğiniz bu durumun önüne geçmek için haberimizin devamında ki tarifi uygulayabilirsiniz düzenli olarak bu maskeyi kullanarak kuruyan dudaklara engelleyebilirsiniz.

Kuru dudaklar için bakım maskesi

banner32
Malzemeler: Bir çay kaşığı karite yağı, bir çay kaşığı badem yağı, 1 tatlı kaşığı bal mumu, bir çay kaşığı bal ve 5-6 damla nane yağı.

Yapılışı: Benmari söyle bütün malzemeleri erittikten sonra bir süre soğumaya bırakın. Malzemeler dudağınıza kullanabileceğiniz ısıya geldikten sonra dudaklarınıza bu karışımı her gün olacak şekilde sürün ve dışarı çıkarken bu şekilde çıkın. Kısa süre içerisinde dudaklarınızdaki çatlaklar ortadan kalkacak aynı zamanda dudaklarınız daha canlı olacaktır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@