Salı , Haziran 19 2018

Yatak Görüntüleri Çok Konuşulan Gelin Adayının Zor Anları


Zuhal Topal’ın programında damat adayı Birkan ile yatak görüntüleri ortaya çıkan gelin adayı Sevgi, şimdilerde Hande Ataizi’nin programında yarışıyor. Biber yeme yarışmasında gelin adayı bir hayli zor anlar yaşadı ve acı biber nedeniyle gözlerinden de yaş geldi. 

Zuhal Topal’ın programında kendine eş arayan Sevgi, aynı programda damat adayı olan Birkan Key ile yatak görüntüleri ortaya çıkınca zor günler yaşamıştı. Şimdilerde Hande Ataizi’nin sunduğu programda yarışmacı olan gelin adayı, belki de o görüntülerden sonra yaşadıklarından daha da zor anlar yaşadı. 

ARTIK YARIŞIYORLAR
Sony Channel Türkiye kanalında yayınlanan Hande Ataizi’nin evlilik programı, RTÜK tarafından verilen cezaların ardından format değiştirmek zorunda kalmıştı. Programın yeni formatında gelin ve damat adayları yarışıyor. Reytinglerde başarı yakalamaya çalışan programda damat ve gelin adaylarına çocuk oyunları oynatılıyor. 

ACI BİBER YEDİRDİLER
Hande Ataizi’nin son programında daha önce yatak görüntüleri çıkan gelin adayı Sevgi yarışmada acı biber yedi. Gelin adayı bu yarışmada bir hayli zorlandı, hatta gözlerinden yaş bile geldi. Sevgi isimli gelin adayı, daha önce aynı programda damat adayı Birkan ile bir skandala imza atmış, çiftin yatak görüntüleri ortaya çıkmıştı. 

About

Check Also

Deniz Akkaya Çılgına Döndü! “Biri Sustursun Şu Adamı”

Daha önce kız çocukları hakkında yaptığı konuşmalar ile büyük tepki toplayan ilahiyatçı Nurettin Yıldız, son …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir