Kızını öldürüp asit içerek canına kıyan annenin kan donduran cinayeti işleme nedeni ortaya çıktı!

İskenderun ilçesinde dün yaşanan ve herkesi üzen olayda Çay Mahallesi Raif Paşa Caddesi'nde yaşayan 33 yaşındaki Bahar Sarıbaş'a ulaşamayan yakınları, kadını aramak için evine gitti. Yedek anahtarla içeri giren aile anne Sarıbaş ile 9 yaşındaki kızı Eylül'ü yerde yatarken buldu. Yapılan ihbar ile sağlık ekipleri olay yerine geldi. Anne ve kızı, İskenderun Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Kalbinden tek bıçak darbesiyle yaralanan Elif Eylül ile vücudunda kesikler olan ve asit içtiği belirlenen Bahar Sarıbaş doktorların müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

KÜÇÜK KIZIN CENAZESİ TESLİM ALINDI

Adana Adli Tıp Kurumu'nda otopsisi işlemi yapılan Elif Eylül'ün cenazesi bu sabah dedesi tarafından teslim alındı. Küçük Elif Eylül, gözyaşlarıyla toprağa defnedildi.

ANNE DE DEFNEDİLDİ

Kızını bıçakladıktan sonra intihar eden Bahar Berberci Sarıbaş'ın cenazesi ise otopsi işlemlerinin ardından Belen ilçesindeki Tosyalı Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

KOCASIYLA TARTIŞMIŞ

Eşi ile tartışıp Hatay'ın İskenderun ilçesine gelen kadının, bir süre sonra telefonda konuşup yeniden barıştıkları öğrenildi. Sarıbaş'ın İstanbul'a dönmek için hazırlık yaparken eşiyle telefonda yeniden tartıştığı ve geçirdiği cinnet nedeniyle olayı gerçekleştirdiği iddia edildi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/10041796/kizini-oldurup-asit-icerek-canina-kiyan-annenin-kan-donduran-cinayeti-isleme-nedeni-ortaya-cikti