Cinayet mi intihar mı? 23 yaşında genç yol kenarında ölü olarak bulundu! Silahla ölen gencin ölüm nedeni araştırılıyor

Rize’de sabah saatlerinde yaşanan olay, Pazar ilçesine bağlı Ocak Mahallesi'nde meydana geldi. Mahalle sakinleri yol kenarında hareketsiz yatan bir erkek şahsı görünce durumu hemen polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince yapılan ilk incelemede şahsın silahla vurularak hayatını kaybetmiş olduğu tespit edildi.

KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Polis ekipleri yol kenarında bulunan erkek cesedinin kimliğini tespit etti. Tespit edilen kimliğe göre ölü bulunan kişi Evren Demiratar isimli 23 yaşındaki bir gence ait olduğu ortaya çıktı.

CESEDİN YANINDA TABANCA BULUNDU

Polis ekiplerince yapılan ilk incelemede, bulunan cesedin yanında da bir adet tabanca ele geçirildi. İlk bulgulara göre yol kenarında bulunan gencin intihar ettiği şüphesi üzerinde durulurken, kesin ölüm nedeninin tespit edilmesi için cansız beden otopsi için Rize Adli Tıp Merkezi'ne kaldırıldı. Olayla ilgili başlatılan inceleme devam ediyor.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/10180630/cinayet-mi-intihar-mi-23-yasinda-genc-yol-kenarinda-olu-olarak-bulundu-silahla-olen-gencin-olum-nedeni-arastiriliyor