Emekliye erken Kurban Bayramı müjdesi! Hesaplarınızı kontrol edin! 20.000 TL’lik bayram harçlıkları yatmaya başladı

Emeklilere Kurban Bayramı öncesi müjde kamu bankalarından geldi. Kamu bankaları, Kurban Bayramı’ndan hemen önce emekli vatandaşların ceplerini rahatlatacak bir kredi kampanyası başlattı. Bayram öncesi emeklilerin yüzünü güldürecek tüketici kredisi kampanyasının detayları belli oldu. İşte emeklinin Kurban Bayramı öncesi yüzünü güldürecek ve bayram öncesinde nakit ihtiyacını giderecek kredi kampanyasının detayları ve tüm merak edilenler…

Vakıfbank Emekli İhtiyaç Kredisi

Emekliye Kurban Bayramı erken geldi. Emeklilerin hesabına 20.000 TL tutarındaki bayram harçlıkları yatmaya başladı. Bu yıl 68. Kuruluş yıl dönümünü kutlayan Vakıfbank, hem emekli hem de diğer müşterilerinin başvurabileceği yeni bir gereksinim kredisi kampanyası başlattı. Söz hususu hizmetini 25 bin lira ile sınırlandıran Vakıfbank, azami vade miktarını 36 ay, aylık faiz oranını ise yüzde 1,91 olarak belirledi.

Ekonomi Haberleri

Ziraat Bankası Emekli İhtiyaç Kredisi

Yine Ziraat Bankası da yeni döneme ek tek maaşla geçinmekte olan emeklileri düşünerek Kurban Bayramı öncesi özel olarak bir tüketici kredisi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Ziraat Bankası’nın tüketici kredi kampanyasının üst sınırı ile ilgili net bir bilgi paylaşılmazken kampanyanın azami vade adedi 36 ay, ortalama faiz seviyesi ise yüzde 1,55 olarak hesaplandı.

Halk Bankası Emekli İhtiyaç Kredisi

Emekli müşterilerine özel tüketici kredi kampanyası düzenleyen bir diğer banka ise Halk Bankası. Kamu bankaları arasında yer alan Halk Bankası, emekli müşterilerinin nakit sıkıntısına 100.000 TL’ye kadar destek verecek. Yüzde 1,55’ten başlayan faiz seviyesine sahip olan söz konusu tüketici kredi kampanyasının azami vade adedi ise 36 ay olarak açıklandı.

- Canlı Haber, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/10350261/emekliye-erken-kurban-bayrami-mujdesi-hesaplarinizi-kontrol-edin-20000-tllik-bayram-harcliklari-yatmaya-basladi