İstanbul'da ünlü bir restoranın istinat duvarı çöktü! Ağır yaralılar var

İstanbul Beşiktaş’ta ünlü bir restoranın istinat duvarının çökmesi sonucunda 2 kişinin ağır bir şekilde yaralandığı öğrenildi. Restoranın işlek bir caddede bulunduğu ve gün içerisinde çok sayıda vatandaşın ziyaret ettiği bilgisine ulaşıldı. Büyük bir gürültüyle çöken istinat duvarının çökmesi sonucunda 2 kişinin ağır yaralandığı öğrenilirken ihbar üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. İşte detaylar…

2 Kişi Ağır Yaralandı

İstanbul Beşiktaş’ta yer alan ünlü bir restoranın istinat duvarı gürültülü bir şekilde çöktü. Yol kenarında bulunan istinat duvarının çökmesi sonucunda 2 kişinin ağır şekilde yaralandığı bilgisine ulaşıldı. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edilirken yaralıların sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Gündem Haberleri

İstanbul İtfaiyesi’nden Açıklama Geldi

İstinat duvarının çökmesinin ardından bölgeye çok sayıda ekip sevk edilirken konuyla ilgili açıklama yapan İstanbul İtfaiyesi, ‘Etiler Nispetiye Caddesi üzerinde yol kenarında bulunan istinat duvarının çökmesi sonucunda yaralanan 2 kişi ekiplerimiz tarafından sağlık ekiplerine teslim edildi. Çöken duvarı kaldırma çalışmaları devam ediyor.’ ifadelerine yer verdi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/10369511/istanbulda-unlu-bir-restoranin-istinat-duvari-coktu-agir-yaralilar-var