Abisi ile tartışan genç abisini sırtından zıpkınla yaralayıp kayıplara karıştı!

Avcılar'da bulunan Cihangir Mahallesi sakinleri Metin Direk’in sırtına yaklaşık 70 santimetre uzunluğunda zıpkın saplandığını fark ettiği anda hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak durumu bildirdi. Olay yerine kısa sürede polis ve sağlık ekibi sevk edildi.


ZIPKIN KESİLEREK ÇIKARTILDI

Sırtından yaralı olan Metin Direk'in sırtında bulunan zıpkını gören sağlık ekipleri de bu durum itfaiye ekiplerine bildirerek yardım istedi. olay yerine gelen itfaiye ekibi, ambulansa alınan yaralının sırtındaki zıpkını keserek çıkardı. Zıpkının çıkartılmasının ardından sağlık ekipleri yaralıya ilk müdahalede bulundu. Yaralı Metin Direk, polise verdiği ilk ifadesinde, kardeşi Rıdvan Direk ile aralarında bir kavga yaşandığını ve bu tartışmanın ardından kendisini zıpkın ve bıçak darbeleri ile yaralayan kardeşinin daha sonra kaçtığını anlattı.


KAYIPLARA KARIŞAN KARDEŞ ARANIYOR


Olay yerinde incelemelerde bulunan polis ekipleri olay yeri civarındaki bölgede bir süre kesici alet aradıktan sonra saldırıyı gerçekleştirdiği öne sürülen kardeşi aramaya başladı. Yaralı ağabey, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

- Canlı Haber, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/10385670/abisi-ile-tartisan-genc-abisini-sirtindan-zipkinla-yaralayip-kayiplara-karisti